Зустрічі зі стейкхолдерами

03.02.2021 працівники кафедри КМВ Панчук В.Г., Роп’як Л.Я. та Медвідь Ю.В. відвідали ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» (м. Калуш) і провели профорієнтаційну роботу зі студентами.

У рамках зустрічі зі стейкхолдерами відвідали ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» (м. Калуш)

КАРПАТНАФТОХІМ

Читати більше >>>


23.12.2020 відбулася зустріч студентів 1 курсу групи ПМ-20-1 з потенційним працедавцем -  Іванцівим Степаном Петровичем, засновником та директором компанії ПП Інструмент, яка вже кілька років успішно займається розвитком  бізнесу. Іванців С.П. окреслив низку особистих якостей, універсальних знань та умінь, які, за умов наполегливості, допоможуть досягти успіху як при пошуку роботи, так і при побудові кар’єри у майбутньому. За результатами зустрічі студенти отримали запрошення на практику на підприємство Студенти отримали відповіді на питання щодо можливих посад та подальшого кар’єрного росту, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника.

Іванців С.П., ПМ-20-1

 


На кафедрі діє перспективний план підвищення кваліфікації викладачів, який передбачає проходження підвищення кваліфікації або стажування  кожні 5 років. На даний момент підвищення кваліфікації або стажування пройшли 100% викладачів кафедри.

Так, зокрема, в 2020р. на підприємстві "ТзОВ ДП СВ АЛЬТЕРА Івано-Франківськ" проходили підвищення кваліфікації викладачі Панчук В.Г, Онисько О.Р., Копей В.Б., Борущак Л.О., Врюкало В.В., Пітулей Л.Д.

Читати більше >>>

Altera Altera


24.10.2020 студенти Калуського політехнічного коледжу разом з викладачем Романівим Миколою відвідали кафедру комп'ютеризованого машинобудування. В ході екскурсії була можливість познайомитися з викладачами та студентами кафедри та відвідати лабораторії, де студенти мали можливість ознайомитися з обладнанням, наявним на кафедрі, в тому числі розробленим студентами 3D-принтером, моделями роботів-маніпуляторів та стендами для автоматизації виробничих процесів.

Читати більше >>>

Студенти Калуського політехнічного коледжу В лабораторії роботизації Завідувач кафедри Панчук В.Г. демонструє студентам 3-Д принтер06.02.2020 кафедру КМВ відвідали студенти коледжу електронних приладів. Ознайомчу екскурсію для них провів колишній випускник КЕП, а сьогодні студент 4-го курсу Інституту інженерної механіки, капітан команди на Олімпіаді з мехатроніки Дмитро Шубайло. Гостям справді було цікаво, їхній  колишній випускник говорив з ними однією мовою: все зрозуміло, все унаочнено, все можна спробувати.

 Читати більше >>>

Дмитро Шурубайло-колишній випускник КЕП -демонструє нове обладнання Студенти КЕП з викладачами Стенди автоматизації виробничих процесів


26 жовтня 2016 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) відбувся науково-практичний семінар «Майбутнє поруч – роботи FANUC!»

В заході прийняли участь успішні підприємці Івано-Франківської області Руслан Радчук (м. Івано-Франківськ) та Іван Михавчук (м. Косів), які поділились своїм досвідом створення та розвитку власного бізнесу. Змістовною була і розповідь колишнього вихованця кафедри комп’ютеризованого машинобудівного виробництва Володимира Ткача. Сьогодні він провідний фахівець по роботі на верстатах з числовим програмним керуванням. Естафету підхопив керівник відділу робототехніки ТОВ «FANUC Україна» Михайло Кінєбас, який виступив з цікавою презентацією можливостей сучасного обладнання компанії FANUC. Друга частина семінару була практичною. В демонстраційному залі всі учасники спостерігали за роботою робота FANUC. 

Читати більше>>>

Mykhailo Kinebas Ruslan Radchuk

Ivan Mykhavchuk Volodymyr Tkach


27 грудня 2018р відбулась ознайомча екскурсія студентів кафедри КМВ на підприємство «Електролюкс».

Під час презентації студенів ознайомили з історією компанії,  номенклатурою продукції, розповіли про умови праці та перспективи  кар’єрного росту.  Під час екскурсії по цеху провідні фахівці підприємства  детально ознайомили  випускників з новітнім обладнанням та сучасними технологіями.

Читати більше>>>

1 Electrolux


На початку жовтня 2018р. керівництво компанії LEONI запропонувало кафедрі комп’ютеризованого машинобудування провести ознайомчу екскурсію для майбутніх випускників спеціальності 131 «Прикладна механіка» на заводі  в м. Коломиї.

Читати далі>>>

LEONI LEONI

LEONI LEONI


Щорічно в кінці жовтня кафедра КМВ проводить посвяту в механіки студентів першого курсу, приурочену до Дня машинобудівника. В 2019 р. гостями свята були випускники кафедри: представник підприємства Інтелком Черкес Максим та представник фірми Леоні Костинюк Тарас

Читати більше>>>

Костинюк Тарас Черкес Максим


Щороку на кафедрі КМВ проводиться науково–технічна конференція студентів. До участі в роботі журі залучаються випускники  представники підприємств міста.

Так, на XXXІ науково–технічній конференції студентів 2018-2019 рр.  в  роботі журі приймав участь колишній випускник кафедри, представник фірми "Рефіт" Ігор Гринів

Читати більше>>>

Ihor Hrynuv Ihor Hrynuv

В 2012 році для участі в роботі журі студентської конференції були запрошені наші випускники
7 На фото зліва направо:

Кодак О.В. - інженер-механік ТзОВ “ДАНЕЯ”, Порхуновський О.Є. - інженер-технолог ТзОВ “ДАНЕЯ”, Здерко В.Ю. - інженер-конструктор        ПП “Інструмент”, Когут І.С. - аспірант кафедри КМВ, доценти кафедри КМВ Борущак Л.О., Врюкало В.В. та Онисько О.Р., староста КМВ-07-1 Окрепкий С.В. - начальник механічної дільниці ТзОВ “ДАНЕЯ


  2 квітня 2015 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відбувся науково-практичний семінар «Новітні технології зварювання – крок у майбутнє!». Метою заходу було  ознайомлення слухачів курсів професійно-технічного навчання, студентів інституту інженерної механіки та всіх бажаючих працівників університету з технологіями та обладнанням фірми Fronius International GmbН (Австрія) – лідера світового зварювання.

Читати більше >>>

Fronius

Назад до: Кафедра комп’ютеризованого машинобудування