Зустріч з директором ТОВ "ГІДРОКРАН" Романом Ткачем

15 червня 2023 року відбулась онлайн-зустріч студентів групи ПМКм-22-1 та А-131-22, та викладачів кафедри КМВ з випускником ІФНТУНГ директором ТОВ "ГІДРОКРАН" (м. Львів) Романом Ткачем. Роман розповів про основні напрямки діяльності підприємства - ремонт, заміна та виготовлення гідроциліндрів до різної техніки, послуги з ремонту та діагностики спецтехніки, зварювання, фрезерної та токарної обробки, а також ґрунтовно пояснив особливості виробництва гідроциліндрів. Викладачі та студенти задавали питання. Зокрема обговорили проблеми початкового стану предметів виробництва, забезпечення якості поверхонь гідроциліндрів, використання перспективного обладнання та інструментів, охорони праці та культури виробництва, кооперації з підприємствами Європи для виробництва заготовок. Роман Ткач також описав перспективи підприємства, зокрема придбання високопродуктивного обладнання для хонінгування, розширення номенклатури продукції та виробничих площ. Керівник ТОВ "ГІДРОКРАН" відмітив, що підприємство завжди відкрите до обміну ідеями та досвідом з студентами і викладачами ІФНТУНГ.