Центр міжнародного співробітництва

 Загальне фото

Центр міжнародного співробітництва виконує роботу з розширення міжнародної співпраці.

В Університеті укладються нові і продовжуються угоди з іноземними установами, що працюють в галузі науки і техніки, які стосуються виконання спільних науково-дослідних робіт та співпраці в галузі підготовки спеціалістів.

Відділ продовжує приймати активну участь у пошуку фінасування для міжнародних проектів від Європейської комісії та проектів в рамках транскордонної система співробітництва..

Щороку студенти університету мають можливість проходити стажування в університетах і компаніях закордоном.

 

!!! Інформація щодо конкурсів для отримання грантів для викладачів та науковців закордоном на поточний рік !!! 

!!! Інформація щодо конкурсів для отримання грантів на навчання/проходження практики студентів закордоном на поточний рік !!!

Новини

10 лютого 2022 року відбулася онлайн зустріч студентів і викладачів Інституту економіки та менеджменту і директора Центру міжнародного співробітництва Артура Воронича, щодо можливостей в раках академічної мобільності, які доступні студентам…

Центр міжнародного співробітництва інформує про можливість навчання протягом осіннього (2022) семестру в Університеті м. Реджайни (Канада) https://www.uregina.ca/.

У вівторок, 5 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів.

Chevening – можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Нам цікаві представники різних спеціальностей і ми не ставимо обмежень на вік кандидатів. Дедлайн - 2 листопада 2021 року.