Інформаційно-медійний центр

Інформаційно-медійний центр

 Основне завдання інформаційно-медійного центру Івано-Франківського національного технічного університету   нафти і газу полягає у популяризації досягнень університету в освітній, науковій та інших сферах діяльності, напрацюванні для цих цілей рекламної продукції поліграфічного та аудіовізуального характеру, в участі у різноманітних освітянських і наукових виставках, конференціях, презентаціях.

 Інформаційно-медійний центр (ІМЦ) представляє ІФНТУНГ в інформаційному просторі, створює стрічку новин на вебсайті ІФНТУНГ та на університетських сторінках у популярних соцмережах, розробляє, виготовляє та поширює рекламно-інформаційну, сувенірну, поліграфічну продукції. Також ІМЦ налагоджує контакти зі ЗМІ, що сприяє реалізації рекламної політики університету та забезпечує зв’язки з громадськістю через оприлюднення відомостей про університет в засобах масової інформації. 

 

Новини

ФОРУМ «Реклама: взаємодія виконавчих місцевих органів влади, бізнесу, освіти та громадськості» Дата 16 жовтня 2023

Профспілкою працівників ІФНТУНГ було організовано незабутню й колоритну екскурсійну поїздку до серця Гуцульщини — селища Верховина. У заході взяли участь 47 працівників університету — членів профспілки.