Центр колективного користування науковим обладнанням "Техноекобезпека Карпат"

Науковий керівник Центру:

Хомин Володимир Романович, д.геол.н., професор.

Номер(и) телефону:
Адреса:

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,

вул. Карпатська, 15,

м. Івано-Франківськ,

Україна, 76019.

Електронна пошта:
 Загальне фото

Презентація

ЦККНО_на_ректорат.pdf

 


   Центр є надбанням Міністерства освіти і науки України та перебуває на балансі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  Центр колективного користування науковим обладнанням "Техноекобезпека Карпат" (далі – Центр) створений на виконання наказу Міністерства освіти і науки України за № 1439 від 19.11.2019 р. на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (далі – Засновник, Університет) за участю ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", ТОВ "Нафтогазовий технологічний парк", Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, Інститут геологічних наук НАН України, Інститут газу НАН України (далі – Учасники).

  Центр є структурним підрозділом науково-дослідної частини Університету, підпорядкованим безпосередньо керівництву Університету.

  Головним завданням Центру є надання науковцям закладів вищої освіти України, науковцям інших установ та організацій можливості проводити дослідження на сучасному науковому обладнання, що обслуговується кваліфікованим персоналом, здатним підтримувати його в режимі оптимального функціонування та надавати консультативні послуги.

Новини