Студентський парламент

Додаткова інформація

 

Виконуючий обов'язки голови Студентського парламенту ІФНТУНГ  Аршулік Олександр

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

Офіс СП ІФНТУНГ - ауд. 0.310, вул. Карпатська 15, м. Івано-Франківськ, 76000 
Зал засідань СП ІФНТУНГ - вул. Північний бульвар 11, м. Івано-Франківськ, 7600

СП ІФНТУНГ2

Студентський парламент – це виконавчий орган студентського самоврядування, метою якого є захист прав та думок студентів, відображення позиції молоді в різних сферах освітньої діяльності Івано–Франківського національного технічного університету нафти і газу (далі ІФНТУНГ), активна участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
   Студентське самоврядування керується чинним законодавством,  статутом ІФНТУНГ, положенням про орган студентського самоврядування та іншими актами, прийнятих відповідно до нього.
   Ми завжди поповнюємо наші лави талановитими та активними студентами, тож запрошуємо Вас стати частиною нашої дружньої команди та провести незабутні студентські роки разом з нами.

Новини

нд, 17/04/2022 - 19:04

Не я б’ю – верба б’є! За тиждень Великдень!  Вітаємо вас із цим чудовим весняним святом!  Уже за тиждень ми відчуємо запах свіжоспеченої пасочки з глазур’ю та скуштуємо смачної ковбаси Уже за тиждень у наших серцях розквітне нова надія! 

чт, 14/04/2022 - 19:00

Хей-хей!  Від сьогодні розпочинається 2-ий тур голосування за дисципліни вільного вибору! Крайній термін – 23 квітня!  Для студентів заочної форми навчання перелік предметів вільного вибору залишається таким же, як у 1 турі. P. S. З любов’ю СП…

пт, 01/04/2022 - 18:28

У такий тяжкий час, гумор – основний інструмент хорошого настрою  Саме він дозволяє розслабитися, відволіктися від сумних подій та дарує надію на краще  Тож, вітаємо вас із Міжнародним днем сміху! 

вт, 08/03/2022 - 18:25

Жінка…Чарівне, ніжне створіння. Про неї співають пісні та складають вірші..  8 березня - Міжнародний жіночий день!