Відділ аспірантури і докторантури

Завідувач відділу - к. т. н., доцент

Гуменюк Тарас Володимирович

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ

Міністерство освіти і науки України повідомляє вступникам про ключові аспекти вступної кампанії до аспірантури. Вона відбуватиметься на основі конкурсних випробувань, зокрема іспиту з іноземної мови. Таке рішення діє відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024.

Абітурієнти, які планують вступати до аспірантури повинні:

Надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), складеного у 2023 або 2024 році, де оцінка за тест з іноземної мови має становити не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — не менше ніж 100 балів.

Дані про результати ЄВІ будуть внесені до картки фізичної особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Наголошуємо, що календарний план, програми та ЄВІ — єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури. Ознайомитися з деталями можна за покликанням.

Важливе уточнення:

Вступники, які вже мають міжнародні сертифікати з іноземної мови (TOEFL, IELTS, Cambridge English, TestDaF, DELF, DALF), що підтверджують знання мови на рівні не нижче ніж B2, звільняються від іспиту з іноземної мови. Зазначені сертифікати розглядаються як еквівалент вступного іспиту з іноземної мови на найвищий бал, інформація про міжнародний сертифікат також буде внесена до ЄДЕБО. Такі вступники можуть проходити інші вступні випробування до аспірантури і не складають ЄВІ.

Детальніше про Порядок прийому за покликанням.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/vazhliva-informaciya-dlya-vstupnikiv-do-aspiranturi


Детальніше про ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ  можна ознайомитися за покликанням.


Для отримання актуальної інформації, 

щодо вступу в аспірантуру 

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 

в 2024 році

 просимо підписатися на телеграм канал

https://t.me/vstup_aspir_ifntuog_2024 

 

Номер(и) телефону:
Адреса:

вул. Карпатська, 15, головний корпус к. 0304, к. 0306

Електронна пошта:
 Загальне фото

Новини

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та інші зацікавлені особи!

1 січня 2024 року набирає чинності Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затверджений постановою Кабінету Міністрів України він 19 травня 2023 року № 502 «…

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та інші зацікавлені особи! В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 03-04 травня 2023 року відбудеться оn-line ві

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та інші зацікавлені особи! В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 01-02 травня 2023 року відбудеться оn-line візит е