Інститут інформаційних технологій

Директор - д.т.н., проф.

 Лютак Ігор Зіновійович

Номер(и) телефону:
Адреса:

вул. Карпатська, 15, навчальний корпус 1, Івано-Франківськ, Україна, 76019

Електронна пошта:

 

 

Ласкаво просимо до інституту інформаційних технологій. Ми працюємо в напрямку досягнення досконалості в галузі досліджень, викладання та консультацій.

Наша дослідницька діяльність сильно зосереджена у сферах алгоритміки та застосувань, обчислень на підприємстві, обчислень, орієнтованих на людину, та ІТ-додатків у всіх сферах життя, викладання фундаментальних принципів та практичних навичок ІТ та створення основ для всієї кар’єри.

Наші студенти щорічно беруть участь у науково-технічних конференціях, академічних змаганнях з інформатики та програмної інженерії. Випускники працюють на підприємствах нафтогазового комплексу, фінансових установах, банках, ІТ-компаніях тощо. Деякі наші колишні студенти живуть і працюють за кордоном, зокрема, у США, Канаді, Австрії, Фінляндії та інших країнах.

 

Новини

ср, 06/10/2021 - 10:35

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТЕХНІЦІ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ» 7 жовтня 2021 року, Івано-Франківськ  

вт, 28/09/2021 - 15:37

Нагородження к. т. н., доцента Яцишина Миколи Миколайовича за вагомий внесок в організації відбіркових етапів студентської першості світу з програмування ІСРС та Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Підпис Євген Баженков, 2021

вт, 21/09/2021 - 11:19

Угода про співпрацю із ІТ компанією ЕПАМ

пт, 10/09/2021 - 13:01

Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів  «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»