Кафедра інженерії програмного забезпечення

в.о. завідувача кафедри -  к.т.н., доцент

БАНДУРА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА

viktoriia.bandura@nung.edu.ua

pz@nung.edu.ua

Номер(и) телефону:
Адреса:

навчальний корпус 1, ауд. 1.416, вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ, Україна, 76019

121 «Інженерія програмного забезпечення»

 

Ласкаво просимо на сайт кафедри інженерії програмного забезпечення!

Наша кафедра є провідним освітнім центром, який спеціалізується на підготовці та розвитку фахівців в галузі 12 «Інформаційні технології». Ми пропонуємо як бакалаврську, так і магістерську освітньо-професійну програми «Інженерія програмного забезпечення» за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», що відкривають безмежні можливості для наших студентів.

    Випускники нашої програми стають справжніми професіоналами у своєму полі. Вони здатні розробляти високоякісне програмне забезпечення, проєктувати складні системи, аналізувати й вдосконалювати програмні рішення. Наша програма надає студентам глибокі знання в області програмування, алгоритмів, архітектури програмного забезпечення та тестування, що дозволяє їм впевнено крокувати в майбутнє.

    Випускники нашої освітньої програми можуть знайти себе в різноманітних сферах. Вони можуть працювати як розробники програмного забезпечення, системні аналітики, архітектори програмних рішень чи проектні менеджери. Також вони мають можливість продовжити навчання на наукових ступенях та вдосконалювати свої знання.

    Якщо ви мрієте стати частиною захоплюючого світу програмної інженерії та розробки, то наша кафедра - ваш найкращий вибір. Ми гарантуємо якісну освіту, сучасний підхід до навчання та можливість реалізувати свій потенціал у найбільш вимогливих сферах програмної індустрії. Проходьте разом з нами шлях до успіху!

 

Нормативний термін навчання:

Терміни навчання бакалаври ІПЗ

Ліцензія загальна:

-       бакалавр 120 осіб;

-       магістр 85 осіб.  

 

Загальне фото

Новини

пн, 27/11/2023 - 11:49

В рамках чергового етапу міжнародного проєкту «NAWA UNIVERSEH extended for Ukraine» студенти кафедри інженерії програмного забезпечення  Ілона Кобилянська (гр. ІП-20-1), Тетяна Шеремет (гр.

чт, 16/11/2023 - 15:34

Сьогодні, 16/11/2023, ми з радістю оголошуємо, що продовжуємо нашу успішну співпрацю з ІТ-компаніями!  

пт, 27/10/2023 - 18:50

 Сьогодні, 27.10.2023, студенти кафедри інженерії програмного забезпечення інституту інформаційних технологій відвідали цікаву лекцію в рамках навчального курсу "Теорія реляційних та нереляційних баз даних" (лектор, доцент Вовк Роман).

пт, 20/10/2023 - 21:52

Ці питання рано чи пізно постають перед кожною людиною. Хто вона у цьому світі? Яким шляхом прямує?