"Студентські наукові гуртки"

                        

Logo

 

Науковий гурток "Захист програм та даних"

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОК НАУКОВОГО СПРЯМУВАННЯ

«СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОГРАМНІ ІННОВАЦІЇ»

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОК НАУКОВОГО СПРЯМУВАННЯ

«БЕЗПЕКА ПРОГРАМ ТА ДАНИХ»

перейти за покликанням...

Керівник гуртка: доцент кафедри інженерії програмного забезпечення, кандидат технічних наук Вовк Роман Богданович, e-mail: roman.vovk@nung.edu.ua.

Наказ про створення гуртка: (завантажити / Наказ 100.pdf)

 Для того, щоб записатися в гурток необхідно заповнити заяву і відправити її на електронну пошту roman.vovk@nung.edu.ua.

(завантажити / Заява прийняття в гурток.doc)

Мeта та завдання гуртка – залучення студентів до проведення науково-дослідної та Research and Development діяльності, участі у науково-практичних конференціях, бізнес-проектах, інноваційних заходах та створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту як спeцiалiстiв в ІТ галузі.

Основні тематики наукових досліджень

- Інтелектуальні інформаційні та інформаційно-аналітичні технології;  

- Наукові засади побудови систем баз даних та знань; 

- Технології та засоби розробки програмних продуктів і систем;

- Технології та засоби захисту інформації;

- Моделювання процесів прийняття рішень;

- Використання інформаційних технологій в навчанні;

- Алгоритми шифрування та дешифрування інформації;

- Мережеві атаки в Інтернет середовищі;

- Семантичний аналіз;

- Методи та концепції машинного навчання;

- Менеджмент проектів програмного забезпечення;

- Застосування гнучких методологій при розробці програмних продуктів;

- Система збирання, розміщення та аналізу даних;

- Дослідження ризиків програмних проектів на основі аналізу вимог;

- Дослідження характеристик якості програмного забезпечення.

 

 ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Витяг з протоколу засідання кафедри про затвердження плану роботи гуртка на 2023-2024 н.р. (завантажити / Витяг із засідання кафедри гурток 2023-2024.pdf)

Календарний план роботи гуртка на 2023/2024 н.р.  (завантажити / План роботи гуртка 2023-2024.pdf)

Звіт про роботу гуртка за 2023/2024 н.р. (завантажити / Звіт роботи гуртка за 2023 - 2024.pdf)

Протоколи засідань гуртка за 2023/2024 н.р. (завантажити / Протоколи засідань гуртка 2023 - 2024.pdf)

Список членів гуртка (завантажити / Склад учасників гуртка 2023 - 2024.pdf)

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ГУРТКА ТА ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ У 2023/2024 Н.Р.

 

7 вeрeсня 2023 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка 2023-2024 навчального року, яке було присвячeнe організації його роботи, визначення основних положень гуртка. На засіданні були представлені основні вимоги до написання наукових робіт, етапи формування наукової роботи, розуміння вимог, що надають організаційні комітети конференцій.

 

Засідання відбувалося із використанням платформи Google Meet: https://meet.google.com/qro-kxim-hmm  

21 вересня 2023 року відбулося засiдання стyдeнтського наyкового гyртка на якому розглядались вимоги, що представляються до наукових робіт щодо участі в міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях. Було обговорено вимоги та правил участі в Інтернет-конференції ІТОТП-2023, що проводиться на базі ІІТ ІФНТУНГ, всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «ІТ екосистема: цифровізація бізнес-процесів в умовах війни» (ЗВО «Університет Короля Данила»), II Міжнародної науково-практичної Інтернет конференції “Інновації та перспективні шляхи розвитку інформаційних технологій” (ІПШРІТ-2023), що  проводиться Черкаським державним технологічним університетом.

 

Формат проведення - платформа Google Meet: https://meet.google.com/qro-kxim-hmm

17 жовтня 2023 року в рамках роботи наукового гуртка відбулася презентація результатів участі в Інтернет-конференції “Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості - 2023” (ІТОТП-2023).

 

З доповідями виступили наступні студенти:

- Гевик М.В. Тема доповіді: “Застосування концепції хмарних баз даних для розробки сучасних програмних рішень” 

- Королюк А.І. Тема доповіді: “Методи отримання та обробки даних в системі звукового виявлення безпілотних літальних апаратів”;

- Душенко Ю.Є. Тема доповіді: “Імплементація концепцій штучного інтелекту в роботі з базами даних”;

- Балан А.І. Тема доповіді: “Дослідження особливостей тестування вбудованих систем та пристроїв”;

- Онищук А. Ю. Тема доповіді: “Квантове обчислення та штучний інтелект як революційні методи розвитку світу технологій”.

Формат проведення зустрічі - платформа Google Meet https://meet.google.com/qro-kxim-hmm

27 жовтня 2023 року до роботи наукового гуртка також долучились стейкхолдери. Був запрошений Senior інженер-розробник від компанії Eleks Іван Незамай який розповів про особливості застосування нереляційних баз даних на прикладі MongoDB.

 

Основна увага була зосереджена на наступних аспектах:

• Використання транзакцій в нереляційних базах даних та принципи ACID.

• Використання колекцій для збереження неструктурованих даних.

• Переваги горизонтального масштабування.

• Принципи та методи кластеризації даних.

• Використання вкладених структур даних.

• Принципи об'єднання даних в MongoDB.

• Процеси денормалізації моделі бази даних в MongoDB.

 

Більш детально про дану подію можна переглянути на офіційній сторінці кафедри ІПЗ в Facebook: https://www.facebook.com/share/p/XHTkJfyanz9vYiNP/ або на офіційному сайті ІФНТУНГ https://nung.edu.ua/news/lektsiya-vid-kompaniyi-eleks-pro-mongodb

13 листопада 2023 року відбулась лекція від експерта ІТ-галузі Андрія Хамурди, Database Engineer (Consultant) компанії Sierentz Global Merchants. Основний акцент лекції полягав в розгляді методів оптимізації запитів та оптимізації роботи баз даних реляційного типу в цілому. Під час лекції учасники гуртка  дізналися, що оптимізація може виконуватися на різних рівнях, а саме: запиту, таблиці, СУБД, сервісу, архітектури, апаратного забезпечення, використанні індексів. Студенти отримали багато прикладів практичного застосування різних методик оптимізації роботи баз даних.

 

 

Більш детально про дану подію можна переглянути на офіційній сторінці кафедри ІПЗ в Facebook: https://www.facebook.com/share/p/DDRyqu2eSkLiWUpQ/ або на офіційному сайті ІФНТУНГ: https://nung.edu.ua/news/yak-optymizuvaty-bazu-danykh-lektsiya-vid-steykkholdera .

11 квітня 2024 року учасники наукового гуртка та студенти освітньо-професійної програми "Інженерія програмного забезпечення" взяли участь у другому етапі щорічної XXXVI науково-технічної конференції студентів на 2023-2024 навчальний рік. 

 

З перших етапів конференції відібрано 8 найкращих доповідей, що розкрили найцікавіші та найбільш актуальні проблеми ІТ-сфери сьогодення. Теми включали в себе штучний інтелект, Інтернет речей, хмарні обчислення, технології розподіленого обчислення, автоматизовані системи контролю, візуалізацію та промислову автоматизацію.

 

Більш детально про студентську конференцію можна дізнатися на офіційній сторінці кафедри ІПЗ в Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/share/p/tD2PxQ7eXyixkV8x/

22 квітня 2024 року студент групи ІП-22-3 Денис ГЕВКАЧ кафедри інженерії програмного забезпечення в межах роботи наукового гуртка «Сучасні інформаційно-програмні інновації» (під керівництвом к.т.н., доцента Романа ВОВКА) взяв участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні моделюючі технології, системи та комплекси» (ІМТСК-2024). Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, АТ Міжнародний університет інформаційних технологій (Алмати, Республіка Казахстан), Національний авіаційний університет, Університет економіки та права «КРОК», Jan Długosz University (Częstochowa, Poland), Словацький технічний університет (Братислава, Словаччина). 

 

Студент представив доповідь на тему: “Особливості управління проєктами розробки програмного забезпечення”. У дослідженні розкрито сутність управління класичними проєктами та наведено основні обмеження, що їх стосуються; стратегії управління ризиками проєктів, комунікаціями; визначено принципи інтеграції процесів управління змінами; розглянуто проблематику управління в контексті програмних проектів; наведено аналіз найефективніших стратегій і методів, що сприяють успішному їх завершенню.

 

Детальнішу інформацію про доповідь можна дізнатися в публікації “Студентський науковий гурток - перший крок у науку й професію” яка представлена на офіційному сайті ІФНТУНГ за покликанням: https://nung.edu.ua/news/studentskyy-naukovyy-hurtok-pershyy-krok-u-nauku-y-profesiyu

10 травня 2024 року для роботи в засіданні наукового гуртка та в межах навчального курсу «Менеджмент проєктів програмного забезпечення» з відкритою лекцією було запрошено діючого Project Manager’а компанії Avidi Technologies Богдана МЕРЕНЬКА. Студентам під час лекції було розкрито основні аспекти етапів проєктів розробки програмного забезпечення і показано роль Project Manager’а в проекті, яка є критичною на кожному етапі процесу, оскільки він координує процеси планування, управління ризиками та змінами, забезпечує комунікації, аналізує витрати часу та ресурсів.

 

Зацікавленість студентів підтвердило жваве обговорення наприкінці лекції, оскільки здобувачі мали багато питань щодо професії та якостей посади менеджера ІТ-проєктів.

 

Детальнішу інформацію про доповідь можна дізнатися в публікації яка представлена на офіційному сайті ІФНТУНГ за покликанням: https://nung.edu.ua/news/znannya-ta-skily-vid-steykkholderiv-dlya-uspis…

7 червня 2024 рокy відбулося засідання студентського наукового гуртка на якому була заслухана доповідь Душенко Юлї Євгенівни на тему “Проблеми застосування штучного інтелекту в менеджменті програмного забезпечення”, яка була представлена на ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Тенденція та перспективи розвитку менеджменту в умовах глобальних викликів", що відбулась 30 травня 2024 р.

 

Також на засіданні наукового гуртка відбулась презентація результатів участі в ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених «Інформаційні технології – 2024» яка проводилась Київським столичним університетом ім. Б. Грінченка.  Валентиною Федорчук було представлено доповідь на тему “Впровадження ІТ–стратегій для ефективного управління освітніми проєктами” щодо можливості та переваг інтеграції сучасних ІТ-рішень, таких як системи управління проектами, обміну даними та колаборативні платформи, що сприяють збільшенню прозорості проєктних процесів та вдосконаленню взаємодії між учасниками проекту. Також наведено важливий аспект щодо використання аналітичних інструментів для моніторингу виконання проєктних завдань та оцінки ефективності заходів.

 

З повним текстом тез можна ознайомитись на офіційному сайті конференції за покликанням: https://zcit.kubg.edu.ua/index.php/journal

Також, на даному засіданні були проведені підсумки роботи наукового гуртка за 2023-2024 навчальний рік:

- Запрошено трьох фахівців з ІТ-галузі які прочитали лекції на різноманітні тематики, що поєднують R&D дослідження з фаховим професійним досвідом діючих експертів галузі;

- Опубліковано 22 тези конференцій, з них:

- 14 на всеукраїнських науково-практичних конференціях;

                       - 8 на міжнародних науково-практичних конференціях.

Місце проведення засідання: Ауд. А-13.

 

    ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Календарний план роботи гуртка на 2022/2023 н.  (завантажити / План роботи гуртка 2022-2023.pdf)

Звіт про роботу гуртка за 2022/2023 н.р. (завантажити / Звіт роботи гуртка за 2022 - 2023 рік.pdf)

Список членів гуртка (завантажити / Склад учасників гуртка 2022 - 2023.pdf)

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ГУРТКА ТА ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ У 2022/2023 Н.Р.

8 вeрeсня 2022 р. відбулося перше засідання студентського наукового гуртка, яке було присвячeнe організації його роботи, визначення основних положень гуртка. На засіданні було обрано старосту студентського наукового гуртка.
 
 

 

Засідання відбувалося із використанням платформи Google Meet: https://meet.google.com/iug-vovv-wkv

15 вересня 2022 р. відбулося засiдання стyдeнтського наyкового гyртка на тeмy: “ Організація та проведення наукових досліджень”. На засіданні були представлені основні вимоги до написання наукових робіт, етапи формування наукової роботи, визначення об’єкту та предмету дослідження, правильного написання самого дослідження, висновків, тощо.

Формат проведення - платформа Google Meet: https://meet.google.com/iug-vovv-wkv

28 вересня 2022 р. в рамках засідання гуртка було проведено диспут на тему “ Як правильно писати тези конференції” на прикладі початкового варіанту наукової роботи Івановича Святослава. Також на даному засіданні було обговорено вимоги та правил участі в Інтернет-конференції ІТОТП-2022, що проводиться на базі ІІТ ІФНТУНГ.

 

 

Формат проведення - платформа Google Meet: https://meet.google.com/iug-vovv-wkv

20 жовтня 2022 р. в рамках роботи наукового гуртка відбулася презентація результатів участі в Інтернет-конференції “Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості - 2022” (ІТОТП-2022).

 

 

З доповідями виступили наступні студенти:

1. Семчишин Юрій. Тема доповіді: “Використання методологій Scrum і Kanban для управління проектами розробки програмного забезпечення”;
2. Іванович Святослав. Тема доповіді: “Системний аналіз та вибір інструментів для менеджменту проєктів програмного забезпечення”;
3. Балан Анастасія. Тема доповіді: “Роль бізнес-аналітика в управлінні проєктами розробки програмного забезпечення”.
4. Храбатин Юрій Тема доповіді: “Technologies for designing and programming big data in e-learning”

 

 

Формат проведення зустрічі - платформа Google Meet https://meet.google.com/iug-vovv-wkv

12 грудня 2022 р. відбувся диспут на тему “Засоби та платформи обробки даних. Платформа Salesforce CRM”, головним доповідачем був магістр 1 року навчання Іванов Віктор. 
 

Повну версію доповіді Іванова Віктора можна переглянути на платформі YouTube за посиланням: https://youtu.be/dNjAIRwk6b

15 грудня 2022 р. Балан Анастасія представила свої результати участі в міжнародній науковій інтернет-конференції “Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення”. Доповідь на тему “Формування компетенцій бізнес-аналітика при управлінні проєктами розробки програмного забезпечення”.

 

 

Засідання гуртка відбувалося з використанням онлайн платформи Google Meet: https://meet.google.com/iug-vovv-wkv


27 грудня 2022 р. на засіданні студентського гуртка відбулись презентації наукових досліджень магістрантів 2 року навчання:
- Катамай Юлії на тему “Моделі та алгоритми автоматизації трейдингових систем на основі засобів  штучного інтелекту” (керівник – к.т.н., доцент Бандура В.В.);
- Мельника Віталія на тему “Моделі, методи та засоби забезпечення безпеки програмних сервісів та рішень” (керівник – д.т.н., проф. Шекета В.І.), що в кінцевому результаті переросли в повноцінне магістерське дослідження. 
 

 

Повну версію доповіді Мельника Віталія можна переглянути на платформі YouTube за посиланням: https://youtu.be/2weVqulBeDw. 

,

 

Повну версію доповіді наукового дослідження Катамай Юлії можна переглянути на платформі YouTube за посиланням: https://youtu.be/L_PQJIo4JOk. 


21 лютого 2023 року відбулося засідання наукового гуртка на якому відбулась презентація результатів участі в міжнародній науковій інтернет-конференції "Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення". На засіданні Суботником Едуардом було представлено дві тези доповідей на теми:
-  Role of it-technologies in the development of the medical education;
- Проблема засвоєння та моніторингу теоретичної бази знань студентів-медиків і способи її подолання за допомогою сучасних інформаційних систем на основі теорії прийняття рішень. 
 

             

З повним текстом тез можна ознайомитись на офіційному сайті конференції за посиланнями: 
- http://www.konferenciaonline.org.ua/ua/article/id-904/  
- http://www.konferenciaonline.org.ua/ua/article/id-905/.

24 травня 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка на якому було представлено презентацію процесу управління ІТ проєктом з розробки програмного забезпечення на тему: “Система планування завдань (To-Do List) студенткою групи ІП-21-1 Мазур Ніною.


 

Повну версію доповіді захисту ІТ проєкту Мазур Ніни можна переглянути на платформі YouTube за посиланням: https://youtu.be/UeUmKNbVCmY. 

20 червня 2022 рокy відбулося засідання студентського наукового гуртка на якому була заслухана доповідь Зварича Андрія на тему “Реалізація веб-продукту медичного сервісу на DJANGO: досягнення, переваги та можливості для майбутнього розширення”, яка була представлена на міжнародній науковій інтернет-конференції “Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення Information society: technological, economic and technical aspects of formation, що проходила 8 – 9 червня 2023 року


 

Також, на даному засіданні були проведені підсумки роботи наукового гуртка за 2022-2023 навчальний рік:

 - Підготовлено до захисту 2 магістерських дослідження;                                                               
 - Представлено ІТ-проєкт щодо управління процесом розробки програмного продукту від задуму до формальної реалізації;
 - Опубліковано 8 тез конференцій, з них:
 - 4 на всеукраїнських науково-практичних конференціях;
 - 4 на міжнародних науково-практичних конференціях.
 - Опубліковано 1 статтю в фаховому виданні.

 

    ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Календарний план роботи гуртка на 2021/2022 н.р. (завантажити / План роботи гуртка 2021-2022.pdf)

Звіт про роботу гуртка за 2021/2022 н.р. (завантажити / Звіт роботи гуртка за 2021 - 2022 рік.pdf)

Список членів гуртка станом на 01.06.2022 р. (завантажити / Склад учасників гуртка станом на 01.06.2022.pdf)

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ГУРТКА ТА ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ У 2021/2022 Н.Р.

7 вeрeсня 2021 р. відбулося засідання наукового гуртка присвячeнe організації його роботи, ознайомлення з  методичними рекомендаціями щодо оформлення та публікування наукових  досліджень та R&D проектів. На засіданні було обрано старосту студентського наукового гуртка. Також члени гуртка були ознайомлені із роботою студентського наукового гуртка кафедри інженерії програмного забезпечення.

12

 

Засідання відбувалося із використанням платформи Google Meet: https://meet.google.com/xeh-qbka-vww

12 жовтня 2021 р. відбулося засiдання стyдeнтського наyкового гyртка на тeмy: “Сучасні тенденції  розробки та проектування баз даних з використанням СУБД PostgreSQL ”. Учасниками гуртка Балан Анастасією. і Мацькевичем Маряном було обговорено методи нормалізації моделі бази даних реляційного типу. Учасник гуртка Соботник Едуард здійснив доповідь щодо особливостей багатопотокової обробки даних у додатках, побудованих на базі node.js.

Доцент кафедри ІПЗ Бандура Вікторія Валеріївна разом із Соботником Едуардом провели цікавий диспут щодо застосування сучасних способів тестування web контенту, а також довели до учасників гуртка результати  їх участі в конференції «Інформаційні технології в освіті техніці та промисловості».

3

 

Формат проведення: платформа Google Meet: https://meet.google.com/cag-dhrs-qrf

 18 листопада 2021 р. в рамках засідання гуртка було проведено диспут на тему “ Технології представлення та візуалізації емпіричних даних з  використанням методів штучного інтелекту ”, а також обговорено методи машинного навчання з вчителем і без вчителя, наведено сфери їх практичного застосування. Членом гуртка Соботником Едуардом  представлено доповідь щодо визначення проблеми надмірності даних і її вирішення за допомогою технології GRAPHQL.

Студентом Боднарчук Олегом виконана реферативна доповідь на тему “Інформаційна технологія для аналізу нафтового родовища”, результати якої, разом із професором Юрчишином В.М. були опубліковані в V Всеукраїнській науково - практичній конференції молодих вчених і студентів “ Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості ” в ІФНТУНГ 7 жовтня 2021 р.

h

Формат проведення засідання наукового гуртка: платформа Google Meet https://meet.google.com/mtp-nfmc-qec

10 грудня 2021 р. в рамках роботи наукового гуртка відбулася презентація результатів наукового магістерського дослідження на тему «Дослідження ефективних методів та алгоритмів обробки даних в системах управління бізнес-логікою» виконаного учасником гуртка Федорняком Максимом.

 

4

 

Також було проведено круглий стіл для обговорення методів, моделей та алгоритмів роботи з BRMS-системами та управління бізнес-логікою.

 

5

 

Формат проведення: платформа Google Meet: https://meet.google.com/wtn-tbjj-zvh

23 грудня 2021 р. відбувся диспут на тему “ Переваги, недоліки та перспективи застосування методів  машинного навчання”, головним доповідачем був Соботник Едуард. В режимі круглого столу було обговорено основні методи побудови метрик якості для оцінки алгоритму в прикладних задачах машинного навчання.

67

 

Засідання гуртка відбувалося з використанням платформи Google Meet: https://meet.google.com/zxv-rdqw-acn

10 лютого 2022 р. Балан Анастасія провела диспут на тему «Логіка роботи та рівні ізольованості транзакцій в базах даних на  прикладі PostgreSQL та MySQL». Грушаник Д. здійснила реферативну доповідь щодо наукової проблематики відмінностей роботи транзакцій в різних системах управління базами даних. В режимі круглого столу було обговорено курс “Teacher’s Smart Up” від компанії Sigma Software.

 

8

 

Бесіда велася щодо правильного вдосконалення та розвитку потрібних софт скілів в студентів, питань емоційного інтелекту, ролі ментора в навчанні та ризиків в освітніх програмах як проєктах.

 

9

 

 

Засідання гуртка відбувалося з використанням онлайн платформи Google Meet: https://meet.google.com/pvx-ohqf-iog

28 березня 2022 р. на засіданні студентського гуртка відбувся круглий стіл щодо правильній організації та проведенні наукових  досліджень та розробці R&D проєктів у ІТ сфері під керівництвом Вовка Романа та Вавриша Андрія. Також була проведена доповідь щодо основних етапів написання наукових досліджень, зокрема тез участі в науково-практичних конференціях.

 

10

 

Формат проведення: платформа Google Meet: https://meet.google.com/psi-kdyp-pkc

26 травня 2022 рокy на черговому засіданні гуртка відбулася презентація та обговорення наукового дослідження Бендус Софії на тему «Захист даних в мережі інтернет на прикладі  платформи Cisco Securex». Результати  дослідження були опубліковані в ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців «Інформаційні технології – 2022»».

 

11

 

Засідання студентського гуртка проведено з використанням платформи Google Meet: https://meet.google.com/jgb-frcj-rwr. 

9 червня 2022 рокy відбувся науковий семінар та обговорення теми «Сучасні реалізації програмних продуктів  для взаємодії з блокчейн мережами для мітингу NFT токенів» на якому Бендус Софія довела до відома учасникам гуртка щодо розробки алгоритмів та програмного продукту, який дозволяє користувачам підключати крипто-гаманці та мітинтити NFT-токени. Результат даного інноваційного проєкту був практично впроваджений для платформи збору коштів.

 

1213

 

 

Засідання відбувалося в форматi вiдeо-конфeрeнцiї з використанням платформи  Google Meet: https://meet.google.com/brw-rwza-pcc

Звіт-презентацію роботи студентського гуртка наукового спрямування «Сучасні інформаційно-програмні інновації» за 2021 – 2022 н.р. можна завантажити тут. (Завантажити / Презентація звіту наукового гуртка 2021 -2022.pdf)