ВСТУПНИКУ

 

 

 

Положення про підготовку бакалаврів (https://cutt.ly/vSSKoGK). 

Положення про підготовку магістрів (https://cutt.ly/VSSLDI0).

Презентація ОПП «Інженерія програмного забезпечення».

Інформаційний буклет до ОПП «Інженерія програмного забезпечення».

Фото вручення дипломів

Наш випуск всі роки

Наш плакат     

Кафедра інженерії програмного забезпечення це місце, де навчання перетворюється на інновації, а студенти стають професіоналами в галузі інформаційних технологій та програмного забезпечення. Наша кафедра пропонує унікальні можливості для студентів, які обрали спеціальність 121 - Інженерія програмного забезпечення.

Чому саме ми ?

1.      Наш викладацький склад складається з висококваліфікованих фахівців у галузі інженерії програмного забезпечення, які мають багаторічний досвід у вирішенні реальних завдань та проектів в цій сфері. Ми надаємо студентам можливість навчатися від найкращих.

2.      Ми постійно оновлюємо навчальні програми, щоб відповідати найновішим трендам в галузі інформаційних технологій. На нашій кафедрі ви матимете доступ до сучасного обладнання та програмного забезпечення.

3.      Ми розуміємо важливість практичного досвіду, тому співпрацюємо з провідними підприємствами та компаніями програмної індустрії. Наші студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику з реальними завданнями в реальних ІТ-компаніях.

4.      Завдяки нашій освіті та підтримці, наші випускники успішно розпочинають свою кар'єру в сфері інженерії програмного забезпечення та мають можливість працювати на різних рівнях індустрії, включаючи розробку програмного забезпечення, тестування, управління проектами та багато іншого.

Оберіть освітньо-професійну програму інженерія програмного забезпечення для свого навчання, і ми допоможемо вам побудувати успішну та захоплюючу кар'єру в галузі інформаційних технологій, яка на даний час є найбільш швидко розвиваючою галуззю сьогодення !!