ГРАФІК ПЕРЕЗДАЧ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ

ПРОЄКТУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Обговорення

Запрошуємо всіх охочих до обговорення ПРОЕКТУ освітньої програми першого (бакалаврського) рівня «Інженерія програмного забезпечення» інституту інформаційних технологій за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення, галузі знань 12 Інформаційні технології на 2024-2025 н.р.

Запрошуємо всіх охочих до обговорення ПРОЕКТУ освітньої програми другого (магістерського) рівня «Інженерія програмного забезпечення» інституту інформаційних технологій за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення, галузі знань 12 Інформаційні технології на 2024-2025 н.р.

Свої побажання, зауваження або пропозиції просимо залишити до 31.12.2023 заповнивши ФОРМУ або надсилайте їх на електрону адресу кафедри "Інженерії програмного забезпечення" :  pz@nung.edu.ua.  Дякуємо за співпрацю!

Графік консультацій викладачів кафедри ІПЗ на 2023 р.

Графік консультацій вкладачів

завантажити