Кафедра комп'ютерних систем і мереж

Завідувач кафедри, д.т.н.
Мельничук Степан Іванович

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

корпус №1, кабінет 1413 (4 поверх), вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ, Україна, 76019

Фахівці з комп’ютерної інженерії забезпечують понад 50% потреб персоналу ІТ - компаній, зокрема розробки та обслуговування комп’ютерних мереж, проектування компонентів ІоТ (інтернет речей), прикладного та спеціалізованого програмного забезпечення.

 

Переглянути буклет

 

Кафедра Комп’ютерних систем і мереж, що є випусковою для бакалаврів та магістрів спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія, створена 05.05.2004 р. З 1 вересня 2014 р. кафедра Комп’ютерних систем і мереж (КСМ) входить до складу Інституту інформаційних технологій.

Інформаційні технології стали єдиним робочим інструментом для вирішення багатьох складних завдань управління і організації. Вирішальну роль у цьому процесі відіграють комп’ютерні мережі та системи, які фактично застосовуються в усіх сферах національної економіки. Таким чином підготовка фахівців, здатних розробляти апаратні, апаратно-програмні та програмні рішення для створення сучасних комп’ютерних компонентів, систем, мереж і їх програмного забезпечення є одним з актуальних завдань вищої освіти.

Ліцензійний обсяг прийому студентів на перший курс:

- бакалаври    денна форма       50 осіб;

-                       заочна форма     30 осіб;

- магістри      денна форма       25 осіб;

-                       заочна форма     15 осіб;

Прийом на денну та заочну (дистанційну) форми навчання за спеціальністю 123-Комп’ютерна інженерія здійснюється на базі повної середньої освіти а також за скороченим терміном навчання на основі диплому молодшого спеціаліста.

Нормативний термін навчання:

Бакалаври - на основі базової вищої освіти - 3 р.10 міс.;

                   - на основі освітнього рівня молодший спеціаліст - 1 р. 10 міс.

Магістри - 1 рік 4 місяці (3 семестри).

Додати файл

Новини

ср, 14/04/2021 - 10:47

14 квітня на кафедрі КСМ проведено ІІ етап XXXІІІ науково–технічної конференції студентів у секції «комп'ютерна інженерія».

пт, 02/10/2020 - 09:14

Студенти кафедри КСМ прийняті в спільноту спеціалістів комп’ютерної інженерії

ср, 20/12/2017 - 08:51

« 19 » грудня 2017 року відбулося засідання екзаменаційної комісії на базі компаніїї SoftServe із захисту магістерських робіт студентами Адамовським Б.І., Сакайлюком А.М., Сулятинським Р.Ю.