Лекція стейкхолдера Тараса Костинюка, представника фірми ЛЕОНІ: Технологія обробки типових деталей машин

Для магістрів групи ПМКм-22-1 23 травня 2023 року стейкхолдер-виробничник Тарас КОСТИНЮК прочитав лекцію на тему: «Проектний менеджмент у сфері автоматів». Тарас Костинюк закінчив Механіко-технологічний факультет ІФНТУНГ за спеціальністю Технологія нафтогазового машинобудування в 2010 році. Зараз він працює керівником проектів фірми ЛЕОНІ, яка є світовим постачальником продуктів, рішень і послуг для управління енергією та даними в автомобільній промисловості (https://www.leoni-ukraine.com/en/company/) і представлена в Україні ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ.

Лектор детально розказав про реалізацію проектів, вибір технологічного обладнання, бюджет проекту, дорожню карту, команду проекту, життєвий цикл і ризики проекту. Особлива увага була приділена вибору обладнання та постачальників під час воєнного стану. Магістри задали низку питань стейкхолдеру, на які він дав грунтовні відповіді. Найактивніші студенти отримали сувеніри від фірми Леоні.