Фахівці ТОВ LEONI провели заняття зі студентами з дисципліни "Промислова логістика"

11 квітня 2023р.  відбулася відкрита онлайн-лекція з дисципліни: "Промислова логістика"на тему: "Логістичні виклики в воєнний час", яку провели провідні спеціалісти ТОВ LEONI:  керівник відділу логістики ТОВ LEONI Ірина Когут та фахівець з рекрутингу та опіки персоналу Марія Константінова для студентів групи ПМКм-22-1.
 На лекції були розглянуті питання логістики підприємства LEONI в умовах воєнного часу.  Представники роботодавця довели до відома студентів основні принципи логістичного забезпечення виробництва заводів LEONI в Коломиї та Стрию, висвітлили питання, як перебудовувалася логістика в зв'язку з введенням воєнного стану, в першу чергу з забороною авіаперевезень.
21 студент відвідав лекцію і взяв участь в дискусії. Найбільш активні студенти Баланик Сергій та Грабінський Віталій отримали подарунки.

• Керівник відділу логістики ТОВ LEONI Ірина Когут
  • фахівець з рекрутингу та опіки персоналу Марія Константінова