XXXІ науково–технічна конференція студентів 2018-2019

Щорічно на кафедрі КМВ проводиться науково–технічна конференція студентів.

XXXІ науково–технічна конференція студентів (секція інженерної механіки) проводилася в 2 етапи:  21 листопада 2018р та 2019р.

Для участі в роботі жюрі був запрошений випускник кафедри, представник фірми "Рефіт" Ігор Гринів, який виступив перед студентами.

Під час конференції студенти зробили цікаві, дуже актуальні та проблемні доповіді, учасники конференції представили свої доповіді яскравими презентаціями, що особливо підкреслило креативність та творче мислення наших студентів.

З доповідями виступили студенти Дмитрусь В.І., Лейбюк Т.Т., Соловчук І.І.,  Букатка Ю.С., Салітра О.В., Панчук О.А., Ленич Т.В., Паславський М.В., Хомовий В.В., Винничук Б.Б., Семань В.В., Сидоров М.О., Угринчук Р.В.

Призові місця розподілилися так:

1 місце

Ст. гр. ПМКм- 18-1 Дмитрусь В.І. Науковий керівник Карпик Р.Т.

2 місце

Ст. гр. КМВ 15-1 Лейбюк Т.Т.  Науковий керівник Лукань Т.В.

3 місце

Ст. гр. ПМКм- 18-1  Соловчук І.І. Науковий керівник Карпик Р.Т.

За особливо цікаві і науково си­льні роботи та за активну участь у конференції студенти нагород­жу­ю­ть­ся дипломами ­університету

• Ihor Hrynuv
  • Leibiuk T.