Лекція стейкхолдера-виробничника Олександра Мельника

Інформація про лекцію, прочитану стейкхолдером-виробничником (Дисципліна – Інновації та управління проєктами в галузі механічної інженерії, Викладач Любомир РОП’ЯК, д.т.н., професор кафедри КМВ).

Для магістрів (група ПМКм-23-1) 17 жовтня 2023 року (четверта пара 12:50 – 14:10) дистанційно прочитав лекцію на тему «Інновації в сфері інженерії» Олександр МЕЛЬНИК (закінчив магістратуру кафедри комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ за освітньою програмою комп’ютеризовані і роботизовані технології машинобудування, 2021 рік). Зараз він працює Ноу Код розробником Компанії Valtorian, яка розробляє інноваційні бізнес-рішення: веб-програми та мобільні додатки з розробкою без коду та веб-сайти, забезпечуючи чудові результати роботи, підтримує високі стандарти та співпрацює з лідерами галузі, щоб надавати рішення найвищого рівня, мінімізуючи витрати та зусилля для своїх клієнтів (https://www.valtorian.com/#About-us)

Лектор – Олександр МЕЛЬНИК, детально розказав про інновації в сфері інженерії, методи оптимізації та покращення виробництва, інновації в теперішньому світі техніки, штучний інтелект, управління проектами (у всіх сферах, ієрархія компаній, поділ обов'язків та сфер відповідальності). Найактивніші студенти: Назар Букатка і Вадим Бережанський задали низку питань лектору, на які отримали ґрунтовні відповіді.