Екскурсія на завод Electrolux

27 грудня 2018р відбулась ознайомча екскурсія студентів кафедри КМВ на підприємство «Електролюкс». Electrolux- шведська компанія, виробник побутової техніки різного рівня, володіє багатьма відомими брендами — AEG, Zanussi, Westinghouse, Mcculloch, Eureka, Zoppas, Flymo, Partner, Dito, Kelvinator, Wascator  і входить до числа найбільших у світі (згідно Fortune Top 100).

Під час презентації студенів ознайомили з історією компанії,  номенклатурою продукції, розповіли про умови праці та перспективи  кар’єрного росту.  Під час екскурсії по цеху провідні фахівці підприємства  детально ознайомили  випускників з новітнім обладнанням та сучасними технологіями. Особливий інтерес у студентів викликали сучасні автоматизовані лінії з використанням роботів. Студенти залишились задоволеними відвідуванням підприємства, вони ознайомились з майбутньою професією безпосередньо на потенційному місці працевлаштування.