Зустріч з представником "Прогрестех-Україна"

17.11.2022р відбулася зустріч студентів кафедри КМВ з представником компанії Прогрестех-Україна, головою HR – відділу Максимом Гладським

"Прогрестех-Україна" - провідна компанія в галузі високих технологій та авіабудування, що надає інжинірингові та програмні рішення провідним підприємствам у різних галузях машинобудування. Компанія відома своєю участю у престижних міжнародних авіаційних проектах, а її основним партнером та замовником є не хто інший, як компанія Boeing.

Гладський Максим

Під час зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між університетом та компанією "Прогрестех-Україна", яка відкриває нові можливості для професійної самореалізації в "Прогрестех-Україна" для випускників Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ. Хоча для цього необхідна підготовка та добре знання англійської мови, базових знань, які надає ІФНТУНГ, достатньо для того, щоб випускники успішно розпочали кар'єру в галузі авіації.

Зокрема, один з випускників кафедри КМВ  Назар Ільків успішно працевлаштувався в компанії.  Читати більше

Ільків Назар

Пан Гладський також поділився більш детальною інформацією про діяльність компанії та кар'єрні можливості для студентів та випускників.

Партнерство з компанією "Прогрестех-Україна" - це чудова можливість для студентів отримати практичний досвід та розпочати кар'єру у високотехнологічній галузі машинобудування та авіабудування. Ми закликаємо всіх зацікавлених студентів скористатися цією можливістю та подавати заявки на стажування та вакансії в "Прогрестех-Україна". Читати більше

#ІФНТУНГ #ПрогрестехУкраїна #Авіація #Кар'єрніможливості