Впевнено крокуємо у професію!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось урочисте вручення бакалаврських дипломів випускникам Інституту гуманітарної підготовки та державного управління. Можливістю отримати дипломи в урочистій обстановці сьогоднішні випускники завдячують нашим славним захисникам, які вже 500 днів боронять нас і нашу землю від російської навали.

2Хвилиною мовчання присутні вшановують пам’ять військовослужбовців та добровольців, які загинули за Україну, та пам’ять  мирних жителів, що стали жертвами1 терору в цій жорстокій війні. Відтак студенти четвертого курсу несуть квіти до пам’ятника полеглим студентам — воїнам АТО та до ротонди Божої Матері.

У вітальному слові до новоспечених бакалаврів, їхніх батьків, викладачів, кураторів та гостей ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик нагадує: «Чотири бакалаврські роки для сьогоднішніх випускників випали не з легких – і ковід, і повномасштабна війна, і онлайн навчання, і блекаути. Але ці юнаки та юнки здолали всі ці виклики, і для них, як для усього університету, це – особливий день. Ми випускаємо нових фахівців, за якими майбутнє, які отримали гідні знання, щоб відбудовувати Україну після перемоги на ворогом. Шана і повага викладачам, які вишколили 3таку зміну, та батькам, які виростили таку молодь. Університет відкритий для них і надалі. Адже бакалаврат – це перша сходинка у професійній кар’єрі. Ви в праві обирати різні магістерській програми чи здобувати власний фаховий4 досвід. Але ваша alma mater завжди надихатиме вас вчитись упродовж життя та йти вперед до вершин».

Настанови до професійного життя звучать й від директора ІГПДУ Дмитра Дзвінчука, завідувачів випускових кафедр – Мар’яни Штогрин (кафедра філології та перекладу), Юлії Романишин  (кафедра документознавства та інформаційної діяльності,  ДІД ) та професора кафедри публічного управління та адміністрування (ПУА)  Василя Остап’яка, кураторів груп. Всі вони вважають, що ІГПДУ готує висококваліфікованих фахівців з різних спеціальностей, як то переклад, публічне управління та адміністрування, документознавство та інформаційна діяльність, а його випускники — 5це фахівці нової формації, які володіють декількома іноземними мовами, знаються на сучасних інформаційних  технологіях, мають високий рівень комунікативної культури та готові до прийняття комплексних управлінських рішень.

Розпочинає церемонію вручення дипломів директор ІГПДУ Дмитро Дзвінчук.

Першими вишиковуються студенти груп ФІЛ-19-1 та ФІЛ-19-2 зі своїми кураторами – доцентами кафедри філології та6 перекладу Оксаною Рібою-Гринишин та Оксаною Гордій. Відтак – студенти групи ІС-19-1 з куратором – доц. кафедри  ДІД Наталією Опар та групи ПУА-19-1 з куратором – доц. кафедри ПУА Марією Красій.

7Грамотами ІФНТУНГ були відзначені також кращі студенти-випускники, викладачі та куратори.

Завершилась церемонія вручення дипломів композицією «Ми круті» у виконанні зразкового ансамблю танцю «Нове покоління» (керівник — Олена Чижонок).

Вітаємо дипломованих бакалаврів і бажаємо їм професійного росту, невичерпної енергії та магістерських обріїв в ІФНТУНГ!