Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

Загальне фото

 

Вітаємо фахівців інформаційної сфери !

26 листопада – Всесвітній день інформації !

   Це свято започатковане у 1994 році за  ініціативою Міжнародної академії інформатизації, щоб вказати на всю важливість передачі інформації в сучасному суспільстві.

   Завдяки появі нових технологій та комп'ютеризації майже усіх галузей суспільного життя, інформація стала невід'ємною частиною існування підприємств, установ та організацій. За статистикою, за останні 30 років людством створено стільки ж інформації, скільки за три попередні тисячоліття. Стрімке зростання обсягів інформації отримало назву «інформаційного вибуху».

   Саме за таких умов особливо актуальною є підготовка фахівців інформаційної сфери, що здійснюється кафедрою документознавства та інформаційної  діяльності ІФНТУНГ. Для фахівців інформаційної справи, документознавців особливо важливими є здатність контролювати якість та кількість вхідної інформації, щоб уникати «інформаційних стресів», а також дотримання «інформаційної гігієни», яка спонукає мислити критично й не плутати фейк з достовірною інформацією.

Будьмо поінформовані, друзі!

День інформації

 

Новини

14.06.2024. Постійна тісна співпраця зі стейкхолдерами дозволяє студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу бути йти у ногу з новими трендам чи інноваціями.

Наприкінці минулого тижня для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри документознавства та інформаційної діяльності онлайн заняття провів представник Берлінської школи бібліотечних та інформаційних наук…

 ЗАВАНТАЖИТИ 

 Підготовка до захистів бакалаврських робіт на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності