Кафедра менеджменту та адміністрування

Додаткова інформація

Завідувач кафедри — д.е.н., проф.

Кінаш Ірина Петрівна

 

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

кімната 0502, вул. Карпатська,15, м. Івано-Франківськ, Україна, 76000.

 

Загальне фото

Вступай в магістратуру на ОП «Проєктний менеджмент»
або ОП «Менеджмент та адміністрування»!

Для реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ)
надішли нам необхідні документи —
для цього перейди за наступним посиланням.
(Сайт приймальної комісії: Реєстрація на ЄВІ, ЄФВВ).

Чекаємо на тебе!!!

Графік проведення онлайн та офлайн консультацій викладачами кафедри менеджменту та адміністрування  (2022-2023 н.р.).​​​​

МЕТА діяльності кафедри менеджменту і адміністрування: професійною командою викладачів-однодумців передавати знання майбутнім управлінцям, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів.

Професійна команда — висококваліфіковані викладачі, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі менеджменту.

Викладачі-однодумці — колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який об’єднаний загальною метою та діють в інтересах студентів.

Передавати знання майбутнім управлінцям — організовувати навчальний процес, поєднуючи фундаментальні знання та практичні навички в галузі менеджменту і адміністрування з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій.

Навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми — сформувати позитивне світосприйняття, вивчаючи досвід успішних компаній для прийняття ефективних управлінських рішень та досягнення вагомих бізнес-результатів.

Креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів — використовувати творчий підхід у формуванні інтегративних знань з врахуванням принципів етики і моралі.

Новини

10.04.24 року відбулось засідання студентського гуртка «SOFT SKILLS». Тема «Нумізматика як бізнес».

18.03 відбулось засідання гуртка на тему «Як працює страхування в умовах сьогодення?». Гість — заступник директора Івано-Франківської філії  ПАТ «Українська страхова група Вієна іншуренс груп» Шахпалангов Арзу Алізаманович.