Випускники


СОНЧАК (ТАЛАНЦЕВА) КАТЕРИНА


ПОЛАТАЙКО ІГОР РОМАНОВИЧ 

Полатайко Ігор​​​​​​​

Випускник спеціальності «Менеджмент» ІФНТУНГ, 2020 рік.
З 2019 року працює на посаді директора-розпорядника в Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Організатор та активний учасник мистецької ініціативи «Тепле Різдво», фестивалю коляд «На Рождество», фестивалів  «Porto Franko» та  «Porto Franko Gogol Fest».


ФЕДЮК МИХАЙЛО РОМАНОВИЧ

Федюк Михайло Романович

Випускник Спеціальності "Менеджмент", 2019 р. На даний час працює менеджером з управління якістю продукції на ТзОВ «Еліпс».


ГРИГОРОВИЧ ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА

​​​​​​​Григорович Юлія Олегівна

2020 р. — магістр за спеціальністю Менеджмент
Досвід роботи: 
2016-2017 рр. — ТМ «Chicken Hut», адміністратор.
2017-2018 рр. — Мережа ресторанів «23 ресторани» («Delikacia»), продавець/менеджер закладу.
2020-2021 рр. — спортивний клуб «Prime», адміністратор.


РОЗВАДОВСЬКА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

​​​​​​​Розвадовська Тетяна Петрівна

У 2015 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність «Менеджмент організацій». Протягом 2015-2016 років навчалася за програмою подвійних дипломів в Краківській гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташіца, спеціальність «Управління підприємствами».
Після закінчення університету розпочала свою діяльність у міжнародному глянці «Business Woman».
Станом на зараз є генеральною директоркою журналу «Business Woman», членкинею Національної спілки журналістів України, експерткою Національного проєкту «Книга рекордів України». Навчання у двох університетах з різними методиками викладання беззаперечно дали міцний фундамент знань, які успішно застосовуються на практиці під час організації та реалізації різноманітних міжнародних проєктів, а також форумів. Серед них можна виокремити  Міжнародний форум «Business Woman» (2017-2020 рр.), екопроєкт «Озеленення України. Озеленення Планети», соціальні проєкти «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру», «Міжнародний табір миру» тощо. 


СВЕРИДА МАР’ЯН ЮРІЙОВИЧ

Сверида Мар'ян

З 2016 до 2020 років навчався в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент». Приймав активну участь в громадському житті університету.
З 2017 року до цього часу — заступник директора ПП « АвтоВам». 
З 2014 по 2017 рік активний учасник та волонтер громадської організації «Самооборона».


МАКОГІН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

Макогін Олександр Сергійович

Випускник спеціальності «Менеджмент» 2020 року. 
З 2019 року підприємець — власник магазину продуктів «СирОк» (м.Івано-Франківськ).


ПАЛЯНИЧКА ТЕТЯНА

Паляниця Тетяна

Випускниця спеціальності «Менеджмент організацій», 2006 р. 
Активний  учасник молодіжної організації АIESEC.
Працює рекрутером в одній з найбільших ІТ компаній України — «Eleks». Починала з роботи з вакансіями в Івано-Франківську, а зараз закриває технічні вакансії по всьому світу.


САВЧУК СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА

Савчук Світлана Віталіївна

Випускниця 2017 р.
Навчається на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. 
Аспірант 3 року навчання спеціальності 073 «Менеджмент».


БЛИЩАК ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА

Блищак Людмила

Випуск  2018 р. Працювала спеціалістом Довідкового центру в АТ «Креді Агріколь Банку», експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, в даний час помічник HR в «Копійочці».


БЛИЩАК ІРИНА ОЛЕГІВНА

Блищак Ірина

Випуск 2017 р.
Трудовий шлях розпочала із роботи в ІФНТУНГ.  Працювала на посадах:
техніка 1 категорії,  інженера 1 категорії, провідного інженера, начальника відділу матеріально-технічного забезпечення; провідного інженера сектору тендерних закупівель планово-фінансового відділу. На даний час працює фахівцем з публічних закупівель ТОВ «БІКОНСАЛТ».


ШПАКОВИЧ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

Шпакович Василь Миколайович

Колишній студент Івано-Франківського Аграрного коледжу ЛНАУ, де в 2015 році здобув диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Організація виробництва». 

Від 2015 року студент Інституту Економіки та Менеджменту ІФНТУНГ, де в 2017 році здобув диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент і адміністрування».

В 2016 році був учасником програми обміну студентів з Академією Поморською (м. Слупськ, Польща) за спеціальністю «Державне управління» та Інститутом Економіки та Менеджменту ІФНТУНГ.

В 2018 випускник Інституту Економіки та Менеджменту ІФНТУНГ, де здобув диплом магістра, спеціальність «Менеджмент і адміністрування». 

В 2019 році випуски Гірничо-Металургійної Академії ім. Станіслава Сташица (м. Краків, Польща), де здобув диплом магістра за спеціальністю «Управління підприємством». 

Від 2020 року працює Спеціалістом з деривативів (Derivatives Specialist) в State Street Bank International GmbH Branch Office in Poland (м. Краків, Польща).

«… Навчання в Інституті Економіки і Менеджменту ІФНТУНГ було безцінним досвідом всього мого життя, бо тут я здобув якісні і сучасні знання з економіки і управління, які відкрили двері в майбутнє, про яке я завжди мріяв. Навчання в університеті також дало можливість побувати в ролі студента міжнародних програм навчання: стажування в Академії Поморській в м. Слупськ, і навчатися в  Гірничо-Металургійній Академії в м. Кракові, дало можливість познайомитися з багатьма цікавими людьми, пізнати культуру, мову і традиції Польщі. Для мене менеджмент — це не просто спеціальність чи професія, це спосіб мислення і концепція життя».


БОРИШКЕВИЧ ТЕТЯНА

Боришкевич Тетяна

Випускниця 2019 р.
Працює в АТ "Ощадбанк” на посаді старший контролер-касир.


ПОПАДИНЕЦЬ (ВИННИЧУК) ІРИНА РОМАНІВНА

Попадинець Ірина романівна

Випускниця спеціальності «Менеджмент організацій», 2007 р.
«… Ким би ви не стали у майбутньому, менеджмент — це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації  у житті та побудові своєї професійної кар’єри. Навчаючись на спеціальності «Менеджмент організацій», Ви отримаєте компетенції, які необхідні успішному менеджеру: вміння навчатися, публічні виступи, аналітичні навички, робота в команді, як ефективно планувати, організовувати, мотивувати та контролювати і звичайно як поєднати теоретичні знання з практикою. Якщо Ви виберете спеціальність «Менеджмент організацій», то зробите перший крок до побудови успішної кар’єри!!!»


ДАЦКО ОКСАНА

Дацко Оксана​​​​​​​

Закінчила спеціальність «Менеджмент організацій», 2018 р.

«… Мене звати Оксана і я випускниця ІФНТУНГ кафедри менеджменту і адміністрування 2018 року випуску! Ще під час навчання почала працювати. Працювала в сфері обслуговування, потім менеджером з продажу. 
Зараз моє життя круто змінилося і я працюю на посаді Customer Support Manager в IT Cluster онлайн академії! Навчання може бути цікавим! І Я пишаюся тим, що навчалася в ІФНТУНГ! Кафедра менеджменту і адміністрування це команда професіоналів! Ви як велика Душа. Ви креативні, цікаві, розумні і так нас надихаєте. Ви творите великі справи! Я пишаюся тим, що була частинкою цієї душі
».


ПЕРЕГІНЯК НЕЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА 

Перегіняк Н.В.

У 2020 р. здобула кваліфікацію магістр з менеджменту. 
З 2019 р. працює бухгалтером в  українській сільськогосподарській компанії із 100% данськими  інвестиціями ТзОВ «Ґудвеллі Україна».


МАЖАК АННА ПЕТРІВНА

Мажак А. П.

У 2019 р. здобула кваліфікацію магістра з менеджменту. На даний час обіймає посаду начальника лабораторії ТДВ «Полонина».


ПЕТРИШИН ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА

Петришин В.А.

Отримала дипломи магістра ІФНТУНГ та AGH в 2018 р. З 2020 р. працює в компанії «27 Nerds» UI/UX дизайнером.


КУШНАРЕНКО АНАСТАСІЯ

Кушнаренко

У 2018 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, рівень бакалавр, спеціальність «Менеджмент і адміністрування». З першого року навчання в університеті мала активну громадську позицію, працювала менеджеркою з комунікацій у ГО «Тепле Місто» та волонтерила у проєкті «День Вуличної Музики в Івано-Франківську». Одразу після закінчення університету переїхала у Київ, де протягом двох років працювала менеджеркою з комунікацій у таких міжнародних неурядових організаціях, як Дитячий Фонд ООН ЮНІСЕФ, Британська Рада та Фонд ім. Гайнріха Бьолля. Восени 2020 року переїхала у Париж. Наразі навчається в Університеті Париж Північна Сорбонна (Université Sorbonne Paris Nord) на магістратурі, спеціальність «Інновації у комунікаціях». Працює асистенткою ком’юніті менеджера у CHANEL.


ТЕРЕШКО РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 

Терешко Р.В.

Рік випуску — 2019. Генеральний директор «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». Депутат Івано-Франківської міської ради чотирьох скликань. Голова Івано-Франківської міської партійної організації ВО «Батьківщина». Голова постійної комісії Івано-Франківської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.


ТЕРТИШНИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Тертишний Сергій Миколайович

У 2000 році закінчив ІФДТУНГ за фахом «Буріння нафтових і газових свердловин» та отримав кваліфікацію гірничого інженера, а з 2017 року — продовжив навчання в університеті зі фахом «Менеджмент» (2019 р.).

Кар’єру розпочав в якості помічника бурильника 4-го розряду Хрестищенського відділення бурових робіт, бурового управління «Укрбургаз». З 2002 по 2011 рр. працював провідним інженером відділу відновлення, випробування свердловин та інтенсифікації видобутку вуглеводнів бурового управління «Укрбургаз», дочірньої компанії «Укргазвидобування» паралельно поєднуючи основне місце роботи з посадою інженера з відпрацювання доліт в Західному Казахстані (2008 р.). 
Має значний доробок в галузі управлінської і продуктивної праці:

  • 2001 р. — Компанія ТОВ «Team Prevent — Ukraine». Експерт з буріння і КРС.
  • 2011 – 2012 р. — Бурове управління «Укрбургаз», дочірньої компанії «Укргазвидобування». Заступник керівника технологічної групи горизонтального і похило-спрямованого буріння.
  • 2012 – 2013 рр. — ТОВ «Регіон». Інженер з буріння (супервайзер).
  • 2012 р. — Хрестищенське відділення бурових робіт (ХВБР), бурового управління «Укрбургаз». Заступник начальника ЦІТС (начальник ділянки групи бурових).
  • 2013 р. — Компанія USEIS SA. Заступник головного технолога з буріння і КРС.
  • 2013 – 2014 рр. — ТОВ «Endevour» LLC. Головний технолог з буріння і КРС.
  • 2014 – 2018 рр. — ПрАТ «Нафтогазвидобування», підрозділ ТОВ «ДТЕК Нафтогаз». Менеджер департаменту по бурінню і свердловинним технологіям.
  • 2018 – 2020 рр. — АТ «Укргазвидобування», підрозділ НАК «Нафтогаз України». Менеджер з операційного планування буріння.

На даний час працює у АТ «Укргазвидобування» у підрозділі НАК «Нафтогаз України» на посаді начальника відділу планування буріння департаменту буріння.


МАТВІЇВ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ

Матвіїв Володимир Ігорович

Протягом 2005-2010 років навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Свою трудову діяльність розпочав паралельно із навчанням у 2007 році. З 2012 року — приватний підприємець.


КОЧКОДАН ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ

Кочкодан Володимир Богданович

Випускник спеціальності «Менеджмент організацій», ІФДТУНГ, спеціаліст, кваліфікація «менеджер» (2000 рік), кандидат економічних наук (2009 рік), доцент (2014 рік). З 2001 по 2009 роки працював на посаді асистента кафедри управління виробництвом ІФНТУНГ, з 2010 року по цей час працює на посаді доцента кафедри менеджменту та адміністрування ІФНТУНГ.


ПЕТРИНА МАРІЯ ЮРІЇВНА

Петрина Марія Юріївна

У 2003 році закінчила ІФНТУНГ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію магістр з менеджменту (диплом з відзнакою). Працює доцентом кафедри менеджменту та адміністрування.


ШКУТЯК ПЕТРО ЗІНОВІЙОВИЧ

ШКУТЯК ПЕТРО ЗІНОВІЙОВИЧ

У 2002 році закінчив Івано-Франківський національний технологічний університет нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом (м. Київ) (2001-2005 рр.), здобувши кваліфікацію юриста, у 2011 році – Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України та став магістром державного управління. Свою трудову діяльність почав у НГВУ «Надвірнанафтогаз» з посади оператора 4 розряду цеху № 2 з видобутку нафти і газу, потім – помічником майстра, а згодом економістом. Управлінський досвід здобував, працюючи фінансовим директором приватного підприємства, заступником директора лісопереробного заводу, а згодом – керівником приватного підприємства. Виконував обов’язки першого заступника голови Долинської районної державної адміністрації, очолював Долинську районну державну адміністрацію. З червня 2016 року очолює департамент внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України. Бере активну участь у громадській діяльності. Зокрема протягом навчання у ІФНТУНГ був активним членом Івано-Франківського комітету міжнародної студентської організації AIESEC. Член ПЛАСТу – національної скаутської організації України. Під час Помаранчевої революції 2004 року брав участь у проекті «Чиста Україна», очолював групу з 300 людей. Член 15 сотні самооборони Майдану під час Революції гідності з грудня 2013 до березня 2014 років. У травні 2014 року записався добровольцем у Луганській області до 24 батальйону територіальної оборони Міністерства оборони України «АЙДАР». Під час виконання бойового завдання 20 липня під селом Георгіївка біля Луганська отримав мінометне уламкове поранення. Нагороджений медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» та «Захиснику Вітчизни». На даний час є заступником міського голови м. Івано-Франківська.


СТЕФІНІВ ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​СТЕФІНІВ ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА

У 2007 році закінчила магістратуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера. За успіхи у навчанні отримувала обласну стипендію голови ОДА (2005-2007 рр.). Протягом 2005-2007 років була членом міжнародної студентської організації AIESEС. 2005-2008 роки — працювала менеджером зовнішньоекономічної діяльності, спеціалістом відділу кадрів ПП «Прикарпат-Фудс». З 2008 року до цього часу — управляюча ГВК «Рейкарц Парк Готель», приватний підприємець. Нагороджена почесною премією голови ОДА в галузі туризму (2010 р.). 2010 та 2015 роки — кандидат в депутати до Івано-Франківської міської ради.


МИХАЙЛЮК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

МИХАЙЛЮК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

З 2004 до 2009 років навчалася в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Приймала активну участь у громадській діяльності. Зокрема протягом навчання в ІФНТУНГ була активним членом Івано-Франківського комітету міжнародної студентської організації AIESEC. У 2007-2008 роках очолила локальне представництво AIESEC, ставши президентом AIESEC в м. Івано-Франківську, а через рік продовжила свою кар’єру в даній організації на національному рівні (президент AIESEC в Україні 2009-2010 рр.). З 1 липня 2011 по 1 липня 2012 року обрана президентом міжнародної молодіжної організації AIESEC, що об'єднує понад 50 тисяч студентів в 107 країнах світу. Мріє реформувати освіту і та сприяти розвитку молоді в Україні.


ІРИНА ФІЩУК

ІРИНА ФІЩУК

У 2004 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера (1999-2004 рр.). Сьогодні реалізує свій творчий підхід та креативні ідеї на посаді директора ТОВ «Компанія Дзиґа». Вважає, що: «Якісна вища освіта збуджує природне бажання пізнавати та навчатись. Така освіта формує світогляд і породжує більшу кількість запитань ніж шаблонних відповідей». Бажає університету «в науковому світі, бути лідером в креативності та пошуку нових Чому? та Як?». Вірить у те, що здобутті знання дозволять студентам займатися обраною справою на високому рівні.


ДАЛЯК НАДІЯ АНАТОЛІЇВНА

ДАЛЯК НАДІЯ АНАТОЛІЇВНА

У 2000-2005 роках навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на кафедрі управління виробництвом за спеціальністю «Менеджмент організацій». Отримала диплом магістра з відзнакою. Професійний досвід розпочинався із посади менеджера-маркетолога ТОВ «Укрінтехбуд», пізніше – керівника служби менеджменту і маркетингу зазначеного підприємства. На даний час працює асистентом кафедри маркетингу і контролінгу. Активно займається експертною діяльністю, зокрема протягом 2008-2013 років – помічник експерта з питань місцевого і регіонального розвитку проекту ЄС «Сталий територіальний розвиток в Україні». 2013-2015 рр. – експерт проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Громадським центром Ділові ініціативи у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.


ХІМ’ЯК ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
ХІМ’ЯК ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
Протягом 2011-2013 років навчався в Івано-Франківському Національному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України (м. Київ) та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Практичний досвід розпочинав на заводі в м. Поплар Блафф, Міссурі, США. З 2012 року до цього часу працює на ТОВ «Таркетт Вінісін» (компанія з 100 % іноземними інвестиціями групи Tarkett (Франція), м. Калуш. Займає посаду менеджера з впровадження ефективних систем управління якістю на виробництві. Інтереси та хобі: книги, комп’ютерна техніка, Інтернет, спорт, екологічна активність, самовдосконалення, вивчення іноземних мов.


ІЛЬНИЦЬКИЙ ДЕНИС ЄВГЕНОВИЧ
ІЛЬНИЦЬКИЙ ДЕНИС ЄВГЕНОВИЧ
Протягом 2006-2011 років навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на кафедрі управління виробництвом. Після закінчення університету здобув спеціальність «Менеджмент організацій». Свою трудову діяльність розпочав паралельно із навчанням у 2007 році. З 2010 по теперішній час займає посаду заступника фінансового директора ПАТ «Прикарпаттяобленерго».


ДРУК ЮРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
ДРУК ЮРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
Протягом 1995-2000 років навчався в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу на кафедрі «Управління виробництвом» за спеціальністю «Менеджмент організацій». Отримав диплом спеціаліста. Свій трудовий стаж розпочав, ще будучи студентом та працюючи на посадах бухгалтера, експедитора, головного бухгалтера, директора МП «Пам’ять». З 2000 року займав керівні посади, працюючи на посаді директора департаменту на ЗАТ «Західна Агропромислова Корпорація», генеральним директором на ПП «ПІАР», заступника директора філії по роботі з VIP-клієнтами на ІФФ Приватбанк. З 2007 року – керуючий філією АТ «Укрексімбанк» в м. Івано-Франківськ, кандидат наук з державного управління. Займається громадською діяльністю. Член наглядової ради Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника.


ЛИТВИНЕЦЬ РОМАН БОГДАНОВИЧ
ЛИТВИНЕЦЬ РОМАН БОГДАНОВИЧ
У 1996-2001 роках навчався в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Ще під час навчання в університеті, з травня 1997 року розпочав свою трудову діяльність на ЗАТ «Франко-Крок» на посаді менеджера відділу постачання, пізніше очоливши його. У січні 2002 року заснував власну справу, зареєструвавши приватне підприємство «Компанія Рона», яке займалось оптовою торгівлею, а пізніше зовнішньоекономічною діяльністю. З липня 2005 року і по теперішній час працює на посаді заступника директора ТОВ «Компанія Рона» та є її співвласником.


ФЕДОРОНЧУК МАР’ЯНА БОГДАНІВНА
ФЕДОРОНЧУК МАР’ЯНА БОГДАНІВНА
Протягом 2002-2007 років навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Після закінчення університету здобула спеціальність «Менеджмент організацій». Активно поєднувала навчання із роботою, працюючи на посадах промоутера, супервайзера, регіонального менеджера по оцінці персоналу, регіонального менеджера по оцінці марчиндайзингу, спеціаліста сектору телефонного продажу, завідувача сектору телефонного продажу, менеджера сектору методології Департаменту продажу готівкових кредитів ГО «Плюс Банку». Очолювала відділ маркетингу ТОВ «Фірма «Надія», пізніше – відділ маркетингу Івано-Франківського університету ім. Короля Данила Галицького. На даний час є керівником відділу маркетингу будівельної компанії «Благо».


АНДРУСІВ УЛЯНА ЯРОСЛАВІВНА
АНДРУСІВ УЛЯНА ЯРОСЛАВІВНА
У 2001-2006 роках навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій». Отримала диплом спеціаліста. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування механізму управління інноваційною діяльністю підприємств будіндустрії» у спеціалізованій вченій раді К 08.085.04 ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Після закінчення університету з 2006 до 2010 років працювала асистентом кафедри управління виробництвом, пізніше – асистентом кафедри управління регіональним економічним розвитком. На даний час працює доцентом кафедри теорії економіки та управління. 


СОЛОВЕЙ РОМАН ІГОРОВИЧ
СОЛОВЕЙ РОМАН ІГОРОВИЧ​​​​​​​
У 2002 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера. Свою трудову діяльність розпочав з 2005 року на ПП «Весна-Телерадіосервіс», займаючи посаду заступника директора з комерційних питань. З 2008 року до цього часу – директор ПП «Парк Готель». 2010 та 2015 роки – кандидат в депутати до Івано-Франківської міської / обласної ради.