Кафедра менеджменту та адміністрування

Додаткова інформація
Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

кімната 3227, вул. Шопена 1, м. Івано-Франківськ, Україна, 76000

 

МЕТА діяльності кафедри менеджменту і адміністрування: професійною командою викладачів-однодумців передавати знання майбутнім управлінцям, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів.

Професійна команда — висококваліфіковані викладачі, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі менеджменту.

Викладачі-однодумці — колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який об’єднаний загальною метою та діють в інтересах студентів.

Передавати знання майбутнім управлінцям — організовувати навчальний процес, поєднуючи фундаментальні знання та практичні навички в галузі менеджменту і адміністрування з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій.

Навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми — сформувати позитивне світосприйняття, вивчаючи досвід успішних компаній для прийняття ефективних управлінських рішень та досягнення вагомих бізнес-результатів.

Креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів — використовувати творчий підхід у формуванні інтегративних знань з врахуванням принципів етики і моралі.

Додати файл
Perezdachi.pdf525.42 КБ
konsult2022.pdf479.8 КБ

Новини

пт, 17/06/2022 - 12:20

17  червня гуртківці мали змогу долучитися до зустрічі із науковою співробітницею  Інституту археографії НАН України Тіною Пересунко,  яка представила результати свого дослідження на тему  "Щедрик, як інструмент культурної дипломатії України 100…