Кафедра менеджменту та адміністрування

Додаткова інформація

Завідувач кафедри — д.е.н., проф.

Кінаш Ірина Петрівна

 

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

кімната 0502, вул. Карпатська,15, м. Івано-Франківськ, Україна, 76000.

 

Загальне фото

Вступай в магістратуру на ОП «Проєктний менеджмент»
або ОП «Менеджмент та адміністрування»!

Для реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ)
надішли нам необхідні документи —
для цього перейди за наступним посиланням.
(Сайт приймальної комісії: Реєстрація на ЄВІ, ЄФВВ).

Чекаємо на тебе!!!

Графік проведення онлайн та офлайн консультацій викладачами кафедри менеджменту та адміністрування  (2022-2023 н.р.).​​​​

МЕТА діяльності кафедри менеджменту і адміністрування: професійною командою викладачів-однодумців передавати знання майбутнім управлінцям, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів.

Професійна команда — висококваліфіковані викладачі, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі менеджменту.

Викладачі-однодумці — колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який об’єднаний загальною метою та діють в інтересах студентів.

Передавати знання майбутнім управлінцям — організовувати навчальний процес, поєднуючи фундаментальні знання та практичні навички в галузі менеджменту і адміністрування з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій.

Навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми — сформувати позитивне світосприйняття, вивчаючи досвід успішних компаній для прийняття ефективних управлінських рішень та досягнення вагомих бізнес-результатів.

Креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів — використовувати творчий підхід у формуванні інтегративних знань з врахуванням принципів етики і моралі.

Новини

Дорогі наші випускники, менеджери!Вітаємо вас із завершенням навчання на бакалаврському рівні!

20 червня 2024 року на кафедрі менеджменту та адміністрування відбувся між кафедральний науковий семінар, на якому  заслухали результати дисертаційної роботи здобувача наукового ступеня доктора філософії Дмитрука Віталія Володимировича на тему

29 травня відбулося засідання гуртка на тему «Етика Інтернет спілкування», яке провела к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування Микитюк Наталя Євгенівна.

10.04.24 року відбулось засідання студентського гуртка «SOFT SKILLS». Тема «Нумізматика як бізнес».