Участь кафедри у проєктній діяльності

Участь в опитуванні молоді Івано-Франківської міської територіальної громади для визначення муніципального глобального Індексу благополуччя молоді (ІБМ).

072

Наявність інструменту для оцінки та моніторингу благополуччя молоді на місцевому рівні є корисним для України, де відбувається реформа децентралізації, і де громади розробляють та проводять свою місцеву молодіжну політику, програми та проекти. Окрім того, розуміння ставлення молоді до різних сфер життя у місті дозволить зробити міста в Україні більш дружніми та розвиненими, такими, де кожна людина може реалізуватися і хотітиме жити.

Працівники кафедри менеджменту та адміністрування у рамках співпраці з  Івано-Франківською міською радою, зокрема Департаментом молодіжної політики та спорту, а також спільно з UNFPA Фондом ООН в галузі народонаселення, долучилися до проведення опитування молоді,  щодо Індексу Благополуччя Молоді. Докладніше про подію можна почитати тут.

Викладачі кафедри менеджменту і адміністрування проф. Запухляк І.Б. та проф. Кінаш І.П. взяли участь у міжнародному проекті ERASMUS+ 620395-EPP-1-2020-UA-EPPJMO-SUPPA “EU-EaP FUTURE AVENUES: BOOSTING JOIN INITIATIVES OF ACADEMIA AND CIVIL SOCIETY IN UKRAINE.

14-04-53-21814-05-00-862

20 травня 2021 року доцентом кафедри менеджменту та адміністрування Вербовською Л.С. проведено онлайн-конференцію, на якій презентовано результати проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у впровадженні проєвропейських економічних реформ в регіонах України». Леся Степанівна приймала участь у дослідженні та реалізації проєкту, який безпосереднього пов’язаний з євроінтеграційним економічним поступом Івано-Франківської області.

Дослідження проводилося в партнерстві із Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень, Асоціацією регіональних аналітичних центрів, ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у здійсненні проєвропейських економічних реформ у регіонах України» за фінансової підтримки програми «MATRA», що виконується в Україні Посольством Королівства Нідерланди.

Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіонів України (2014–2019 рр.)

«29» грудня 2021 року з 10.00 до 11.00 у форматі он-лайн відбулася презентація представлення результатів дослідження стану виконання державних документів з ґендерної рівності, тема презентації «Опитування територіальних громад. Івано-Франківська область».

Підсумки виконання дослідження представила к.е.н., доцент кафедри Леся Вербовська, яка є ще й членкинею правління громадської організації Громадський центр «Ділові ініціативи»

Проєкт «Громадська оцінка стану виконання державних документів з ґендерної рівності» впроваджується Київським інститутом гендерних досліджень в партнерстві з організаціями Жіночого консорціуму України та Асоціації міст України з липня 2021 р. по січень 2022 року, в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Опитування територіальних громад. Івано-Франківська область.

Опитування областей.