Індекс благополуччя молоді

Молодь на сьогодні є рушійною силою і двигуном сучасного поступу та змін у суспільстві. Важливо бути причетним до сучасних процесів розвитку. Досягнення  колективного добробуту вимагає від молодих людей висловлення своєї позиції щодо існуючого суспільного ладу, а також врахування їх запитів та потреб задля можливості реалізації їхніх амбіцій у своїх громадах. Глобальний Індекс Благополуччя Молоді (IБМ)  (youthwellbeing.in.ua) є інструментом для комплексного визначення аспектів, які сприяють та уповільнюють розвиток та самореалізацію молодих людей. Для визначення муніципального ІБМ для України, автори методології виходили з аналізу світового досвіду визначення найважливіших аспектів життя та благополуччя молоді, напрямів розвитку молоді, методик благополуччя молоді, а також власної оцінки наявних даних за різними аспектами на муніципальному рівні. У результаті цієї роботи, автори визначили 49 первинних індикаторів, які згруповані по 7 важливих блоках: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

Наявність інструменту для оцінки та моніторингу благополуччя молоді на місцевому рівні є корисним для України, де відбувається реформа децентралізації, і де громади розробляють та проводять свою місцеву молодіжну політику, програми та проекти. Окрім того, розуміння ставлення молоді до різних сфер життя у місті дозволить зробити міста в Україні більш дружніми та розвиненими, такими, де кожна людина може реалізуватися і хотітиме жити.

Враховуючи викладене, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  у рамках співпраці з  Івано-Франківською міською радою , зокрема Департаментом молодіжної політики та спорту , долучився до  проведення опитування молоді спільно з UNFPA  Фондом ООН в галузі народонаселення – щодо Індексу Благополуччя Молоді.

ОПИТУВАННЯ МОЛОДІ (14-35 років) ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ:

https://www.youthwellbeing.in.ua/cities/ivano-frankivsk

За участь в опитуванні ІБМ  учасник опитування отримає промокоди від партнерів, які можна обміняти на приємні бонуси у розділі «Промокоди», і використати для отримання знижок на товари та послуги у торговельно-розважальних закладах.

Для того, щоб їх отримати, необхідно відповісти на всі питання опитування ІБМ, тобто, дійти до кінця анкети.

Анкету можна проходити частинами — зберігати на тому місці, де ви зупинилися, і продовжити іншим разом, але треба завершити до кінцевої дати тривалості опитування.

Лише після повного закінчення анкети, промокоди з'являються в акаунті респондента на платформі.

Молодь ІФНТУНГ, долучайтесь до опитування та отримуйте подарунки!

2