Кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики

Завідувач кафедри - д.е.н., проф.

  Райтер Петро Миколайович

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

 вул. Карпатська, 15 м. Івано-Франківськ, 76019

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

З метою оптимізації структури університету, підвищення продуктивності праці та покращення якості освітніх та інших послуг, що надаються університетом, відповідно до Наказу Ректора № 179 від 05.07.2023 року про реорганізацію структурних підрозділів університету з 02.10.2023 року кафедри: "Метрологія та інформаційно-вимірювальня техніка" і "Енергетичний менеджмент та технічна діагностика" ліквідовано та на їх базі створено кафедру "Інформаційно-вимірювальних технологій".

 

 

 

Загальне фото

Оголошення!

Захист магістерських робіт з ОПП "Енергетичний менеджмент" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка" відбудеться 22 грудня 2020 року о 10:00. Посилання на Zoom-зустріч. До захисту подані роботи студентів: Боднар І. М., Каралаш О. С., Рудницький П. І., Типусяк Н. І., Ткачук О. Р., Цап'як С. О.

 

Заходьте на офіційний сайт кафедри за новинами та детальною інформацією

Новини

Маємо чергову знакову подію для студентів усіх курсів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики». Завдяки чудовій компанії СТЕМ-СОЛАР мали нагоду провести екскурсію на діючій промисловій сонячній електростанції.

4 жовтня 2023 року в рамках дисципліни «Енергетична сертифікація», яка проводилась для здобувачів вищої освіти ОП «Енергетичний менеджмент» (ОКР «магістр», спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»), проведено онлайн-…

Маємо чудову новину! Кафедра «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» розширює горизонти своєї освітньої діяльності.

Сьогодні студент 2-го курсу ОП "Інженерія відновлюваної енергетики" Андрій Кульчак прийняв участь у міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні проблеми теплоелектроенергетики та захисту довкілля". Конференція проходить на базі Полтавської…