Запрошуємо фахівців-практиків до реалізації навчального процесу!

Запрошуємо фахівців-практиків до реалізації навчального процесу! 24 жовтня 2023 року в рамках дисципліни "Основи метрології та забезпечення якості", яка проводилась для здобувачів ІІ курсу освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики", до проведення лекційного заняття був залучений Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії центру наукового забезпечення вимірювань ДП "Івано-Франківськстандартметрологія", кандидат технічних наук Олександр Анатолійович Бас, випускник ІФНТУНГ.

Під час заняття Олександр представив організацію "Іванофранківськстандартметрологія", а також детально розповів про власну діяльність в сфері витратометрії. Здобувачі освіти отримали цінну інформацію щодо питань оцінки відповідності, калібрування та повірки витратомірів. В процесі лекційного заняття розгорнулась цікава дискусія зі студентами, які активно задавали запитання Олександру Басу.

Гарант та викладачі кафедри, які залучені до реалізації ОП "Інженерія відновлюваної енергетики" висловлюють подяку Олександрові Басу за надзвичайно змістовну лекцію та залучення студентів до активної дискусії! Очікуємо нових зустрічей!

• фото2
  • фото 3