Центр молодіжного спорту

Директор центру:  Хробатин Ігор Ярославович

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

каб. 06, навчальний  корпус 14,

вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ, 76019

 

Загальне фото

1. Центр студентського спорту (далі - Центр ) - структурний підрозділ ІваноФранківського національного технічного університету нафти і газу (далі - університет), який забезпечує створення умов для поєднання навчання у та підготовки студентів, зокрема, до участі у чемпіонатах Європи та світу у серед студентів з видів спорту, визнаних в Україні, Всесвітніх універсіадах, тощо. 2. Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України , актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та інших центральних органів виконавчої влади, цим Положенням. 

Новини

22-23 квітня 2021 року на стадіоні ІФНТУНГ відбувся Кубок ФЛАІФ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодші, збірних команд ОТГ, ДЮСШ та СДЮСШОР області присвячений пам'яті почесного члена ТФЛА Романа Вірастюка. 

18-19 липня 2020 року відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики. Змагання проводились на базі оновленого легкоатлетичного стадіону Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

15-16 жовтня 2020 року в Івано-Франківську, на оновленому стадіоні спорткомплексу ім. А.П. Гемби ІФНТУНГ за організації Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області відбудеться Чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 р. н.