Інститут інформаційних технологій

Директор - д.т.н., проф.

 Лютак Ігор Зіновійович

Номер(и) телефону:
Адреса:

вул. Карпатська, 15, навчальний корпус 1, Івано-Франківськ, Україна, 76019

Електронна пошта:

 

 

Ласкаво просимо до інституту інформаційних технологій. Ми працюємо в напрямку досягнення досконалості в галузі досліджень, викладання та консультацій.

Наша дослідницька діяльність сильно зосереджена у сферах алгоритміки та застосувань, обчислень на підприємстві, обчислень, орієнтованих на людину, та ІТ-додатків у всіх сферах життя, викладання фундаментальних принципів та практичних навичок ІТ та створення основ для всієї кар’єри.

Наші студенти щорічно беруть участь у науково-технічних конференціях, академічних змаганнях з інформатики та програмної інженерії. Випускники працюють на підприємствах нафтогазового комплексу, фінансових установах, банках, ІТ-компаніях тощо. Деякі наші колишні студенти живуть і працюють за кордоном, зокрема, у США, Канаді, Австрії, Фінляндії та інших країнах.

 

Новини

вт, 19/04/2022 - 15:09

Працівники інституту інформаційних технологій тестують обладнання StarLink від Ілона Маска для доступу до Інтернет. Обладнання під'єднано до існуючих пристроїв та смартфонів.

сб, 12/02/2022 - 18:08

Сюди з’їхались 60 учасників з усього Прикарпаття, і для них це – неабияка подія. Адже минулого року,через пандемію COVID-19, такий захід проводився онлайн. Й тільки тепер, завдяки зміні карантинних умов, учні змогли приїхати до обласного центру…

пн, 31/01/2022 - 00:10

Для студентів спеціальностi 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" АТ «Львівгаз» запроваджує персональні стипендії. Так, четверо найкращих студентів, щосеместра отримуватимуть грошові заохочення від газорозподільної компанії.

чт, 02/12/2021 - 12:20

День відкритих дверей інституту інформаційних технологій відбуденться онлайн Дата і час 09.12.2021 р. о 15-00 за посиланням meet.google.com/hou-bzfi-tho