Навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг

Заячківський Олег Орестович- завідувач навчально-виробничої лабораторії поліграфічних послуг

(НВЛПП)

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

76019, вул.Карпатська, 15, кім. 02A,

м. Івано-Франківськ

Загальне фото

Навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг (надалі НВЛПП) була створена в ІФНТУНГ в 2004 році. Головне завдання лабораторії – виготовлення студентських/учнівських квитків державного зразка. Маючи статус інформаційно-виробничого Вузла ІВС «ОСВІТА», НВЛПП виготовляє студентські/учнівські квитки на власній технологічній базі безпосередньо в місті  Івано-Франківськ, що значно прискорює процес їх отримання студентами та учнями навчальних закладів усіх рівнів акредитації в західних регіонах  України.

Інформаційно-виробничий комплекс з виготовлення студентських/учнівських квитків державного зразка, встановлений в НВЛПП, цілком  відповідає вимогам «Положення про студентський/учнівський квиток» та іншим нормативно-правовим документам МОН України (у 2014 році – наказ МОНУ № 1474 від 25.10.2013р). Щорічно ДП «Інфоресурс», який є уповноваженим органом МОНУ, проводить в лабораторії сертифікацію якості карток студентських/учнівських квитків державного зразка на предмет технічних вимог до апаратно-технічного комплексу (на всіх технологічних етапах виготовлення студентських/учнівських квитків), забезпечення заходів щодо захисту інформації, наявності необхідних дозволів та документів щодо статусу інформаційно-виробничого вузла ІВС «ОСВІТА».

Працівники НВЛПП не лише пройшли відповідне стажування, але й мають 15-річний досвід роботи. Завідувач НВЛПП: Заячківський О.О. (тел: (095) 114-19-67 або (0342) 50-45-20).

За час свого існування лабораторією було виготовлено більш, ніж 300 тис. студентських та учнівських квитків. Її послугами постійно користуються вищі та професійно-технічні навчальні заклади Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Закарпатської областей.

Студентський/учнівський квиток не лише засвідчує особу студента та реєструє його на сервері Міністерства освіти і науки України, але й дає право студенту/учню на пільги. Студентський/учнівський квиток діє на весь період навчання.

Підставою для виготовлення студентських/учнівських квитків є договір та протокол узгодження договірної ціни, який укладається між Замовником та ІФНТУНГ. Термін виготовлення – до 15 календарних днів. Замовник подає готову базу даних в «Education»  або в текстовому форматі ЄДЕБО .

З 2015 року НВЛПП виготовляє на своїй виробничій базі документи про освіту , а саме Дипломи та Додатки до дипломів та іншої поліграфічної та сувенірної продукції (розробка зразка-макета документа про освіту та його виготовлення, друк, сканування, верстка, ламінування тощо).

Будемо раді бачити Вас своїми Замовниками!