Візит Отця і Глави УГКЦ

У рамках відзначення 10-річчя Івано-Франківської митрополії УГКЦ та візиту на Прикарпаття Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук завітав до ІФНТУНГ. З приємністю зазначаємо, що частина урочистих міроприємств відбувалася саме на нашій кафедрі. Патріарх зустрівся із студентами та викладачами, а також із представниками місцевої влади. Під час зустрічі відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між університетом  та Екобюро УГКЦ. В основі укладеного договору – співпраця у сфері екології, енергоефективності, освітньо-просвітницька діяльність, покращення забезпечення теоретичної і практичної підготовки студентів, а також участь в організації професійного, соціально-економічного та культурного розвитку, реалізації цільових програм.

На кафедрі нафтогазових машин та обладнання Блаженніший Святослав відвідав лабораторії бурового обладнання, гідромашин та компресорів, і газонафтопромислового устаткування, а також тренажерний буровий центр, значення якого для безпеки довкілля важко переоцінити, адже тут навчають спеціалістів, які відповідають за безпеку під час спорудження свердловин як на суходолі, так і на морі.

Детальніше за посиланнями:

Співпрацю між ІФНТУНГ та Екобюро УГКЦ скріпила Угода

Готові поборотись за високу екологічну культуру і свідомістьt

Відповідальність за створіння

Спільна праця заради майбутнього