Молодь робить перші кроки до ІТ-кар’єри з ІФНТУНГ

Сьогодні продовження отримала ініціатива кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій з проведення майстер-класів для молоді. Вперше захід «Майструємо Веб: Ваш перший крок до ІТ-кар’єри» відбувся для учнів 9-11 класів у День веб-майстра. Наступний крок кафедра інженерії програмногозапланувала за результатами «Технопікніка», який нещодавно масово та успішно відбувся в університеті. У рамках профорієнтаційної роботи було вирішено провести серію майстер-класів «Web-майстерня для коледжів», щоб залучити зацікавлену та активну молодь коледжів до веб-програмування, запропонувати можливість спробувати свої сили, зробити, можливо, перший крок до омріяного ІТ-фаху.

Вітаючи амбітних учасників заходу – студентів 4-го курсу ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», в.о. завідувача кафедри ІПЗ Вікторія БАНДУРА підкреслила важливість і актуальність web-програмування для сьогодення. Відтак під керівництвом досвідчених менторів – доц. кафедри ІПЗ Володимира КОРНУТИ та асист. кафедри ІПЗ Тараса ДМИТРИКА, учасники опановували нові знання та навики в сфері web-девелопменту.

Підбиваючи підсумки майстер-класу, директор ІІТ Володимир ПІХ вручив учасникам сертифікати.٭

Організатори заходу пишаються кожним учасником майстер-класу та вірять у їхній потенціал стати справжніми професіоналами в галузі ІТ.

٭ Наявність сертифікату з МАЙСТЕР-КЛАСУ дозволить майбутньому студенту ІІТ та, зокрема,  спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», отримати  додаткові бали до загального рейтингу студента. Цей рейтинг впливає на поточну статистику студента та в подальшому надає можливість переводу на державну форму навчання для здобувачів, котрі поступили на контрактну форму навчання по завершенню першого семестру. Студенти, які навчатимуться на державній формі, отримають перевагу у додаткових балах і посядуть перші позиції рейтингу для отримання академічної стипендії.

Акутуальні новини