Актуальні новини

Кафедра архітектури та містобудування Інституту архітектури, будівництва та енергетики

Співпрацею, що дасть можливість покращити матеріально-технічне забезпечення та підвищити моральний дух наших захисників, назвав нове партнерство ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чу

Онлайнова «Приймальня ректора» цього тижня була сфокусована на досягненнях і викликах року діяльності нового топ-менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Постійна тісна співпраця зі стейкхолдерами дозволяє студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу бути йти у ногу з новими трендам чи інноваціями.

IX зʼїзд Товариства «Знання» України підбив підсумки  діяльності організації. Делегати зʼїзду схвалили роботу Товариства і його правління за звітний період. Президентом знову обрано Василя Кременя, а головою правління - Василя Кушерця.

Міжнародна компанія «Bim-LEADERS», в рамках підписаної з університетом угоди про співпрацю, організувала та провела курси «Базові знання з програмного забезпечення AutoCad 2024 (теорія і практика)» для викладачів Інституту нафтогазової інженерії.

Триває підготовка до реалізації проєкту RoboRush(LogicArt).

Воєнний час диктує свої вимоги, тож до переліку необхідних людині знань і умінь додаються нові – вправність у наданні першої медичної допомоги собі та тим, хто опиняється поруч у біді. Трагічних ситуацій не бракує ані в тилу, ані, тим більше, на…