Актуальні новини

Студенти спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» ІФНТУНГ отримали чудову нагоду ознайомитися з науковими напрацюваннями нашого земляка, уродженця м.

День науки в Україні, який цьогоріч припадає на 18 травня  — порівняно молоде свято для українських вчених, однак вже встигло здобути популярність серед людей, які так чи інакше пов'язані з науковими дослідженнями.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в особливий спосіб відзначив нині Всесвітній день вишиванки: в його головному корпусі кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку Інституту економіки та менеджменту…

В ІФНТУНГ за організації кафедри фінансів, обліку та оподаткування Інституту економіки та менеджменту

А ще на галявині поблизу пам’ятника видатному українському вченому та громадському діячу Івану ПУЛЮЮ лекцію про інтелектуальні системи аналізу даних для студентів 4-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» прочитав доц. 

Як відомо, найкращому розумінню фізичних процесів відповідає реальний експеримент, а не абстрактне уявлення.

Ще недавно в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувався благодійний концерт за участю народного артиста України Богдана Сташківа, солістки обласної філармонії ім.

Посилення ролі STEM-освіти є одним із пріоритетів модернізації української освіти. Тож навчальні заклади забезпечують її розвиток на різних рівнях.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав диплом учасника Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2024».

У Любліні, на базі двох університетів - Марії Склодовської-Кюрі та Католицького університету Любельського - Люблінське відділення Польської Академії наук відбулась VIII Міжнародна наукова конференція під назвою «Правова безпека сторін в…

На кафедрі інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій тривають зу

У рамках святкування Дня міста в Івано-Франківську за організації Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради проходить V Науковий пікнік.

В сучасному світі дуже важливо не те, що ти знаєш, а те, що ти вмієш зробити, тобто, чи зможеш  застосувати здобуті знання на практиці. Адже часто саме цей критерій стає вирішальним при прийомі на роботу молодого фахівця.

Прес-конференція ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігоря Чудика, що зібрала нині прикарпатських журналістів, стала відвертою розмовою про сучасний стан української енергети

Сьогодні продовження отримала ініціатива кафедри інженерії програмного забезпечення 

Фото-флешмоб до Дня Землі завершився урочистим врученням пам’ятних сувенірів учасникам, котрі надсилали свої світлини для публікації на сторінках ІФНТУНГ у соцмережах.

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років» було дуже символічно відзначено в ІФНТУНГ спільним творчим вечором поета, члена Національної спілки письменників України, завідувача кафедри фізико-математичних наук,…

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та

Студентки Юлія ГРИГОРАШ (гр.ІВЕ-20-1), Тетяна ТОКАР (гр.ІВЕ-21-1) та Анастасія ЗБРОЙ (гр.ІВЕ-22-1) Інституту інформаційних технологій завдяки команді ОП

Щопонеділка з 15.00 до 16.00 всі зацікавлені мають можливість особисто поставити керівництву інститутів ІФНТУНГ  запитання про умови вступу, необхідні сертифікати ЗНО, вартість навчання, особливості підготовки фахівців за різними…

Чи Ви зауважили, як навесні розквітає, буяє зеленню та життям університет? 

На цю тему днями відбулась зустріч здобувачів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» з Яною ЛЕВИЦЬКОЮ, викладачкою Національного університету «Львівська політехніка», представницею львівської Tech Startup School.

Сьогодні – рівно рік із того дня, як колектив Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу обрав собі нового очільника – доктора технічних наук, професора Ігоря Чудика. 

Дорогі друзі!

Чемпіонат Європи з таеквон-до в м.Люблін (Польща) за участі 840 спортсменів з 33 країн завершився з дуже хорошими результатами для українських змагунів.

Колектив кафедри Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій розвиває сьогодення, щоб побудувати успішне майбутнє, адже його підв

Конкурс «Галицькі кмітливці» уже вкотре об

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу тривають профорієнтаційні онлайн-зустрічі з абітурієнтами «Година з директором». 

Національний фонд досліджень України та Офіс Горизонт Європа в Україні проводять на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу дводенний на

Студентка першого курсу спеціальності 075 - Маркетинг Інституту економіки та  менеджменту (гр.

В роковини Чорнобильської трагедії в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч студентів із заступником начальника Західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки, начальника відділу радіаційної…

В Івано-Франківському національному технічному університеті екскурсійний сезон набирає обертів. Цього разу до нас завітали вихованці Івано-Франківського ліцею ім. Миколи Сабата.