Part4СМ

Part4СМ

«Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» /

«RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation»

Основна мета проєкту - розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом'якшення змін клімату до 2021 року. 

Реалізація проєкту розпочалась 1 листопада 2020 року. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно з  Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради міста Івано-Франківська та містом Ботошані (Румунія) виступають партнерами проєкту. Головний бенефіціар - ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій». 

​​​​​​​​​​​​​​

Новини

пт, 29/10/2021 - 17:01

Понад 200 представників закладів вищої освіти України взяли участь у тренінгу «Енергетичний менеджмент у ЗВО», організованому Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в межах проєкту «Тарнскордонна мережа енергетично…

пн, 11/10/2021 - 12:37

У науковому містечку «Нова Енергія» з’явились нові експонати, які ще більше будуть захоплювати й запалювати іскру любові до науки у дітей та дорослих.  

ср, 29/09/2021 - 15:19

В Івано-Франківську пройшов регіональний бранч співробітництва з нагоди десятиріччя європейської співпраці в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна».

вт, 21/09/2021 - 21:36

П`ять років назад на базі ІФНТУНГ відкрилось унікальне Наукове містечко "Нова Енергія", яке у багатьох зараз асоціюється з експериментами, інноваціями та цікавими науковими програмами.