Проект 2SOFT/1.2/86 «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій»/«Ro-Ua Trans-border Academic Development for Research and Innovation»

RoUaTADRI
Номер(и) телефону:
Адреса:

ауд. 4407, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківськ, Україна 76019

Електронна пошта:
tadri.cid@gmail.com

Мета Проекту

Підвищення потенціалу розвитку, наукових досліджень та інновацій в галузі механіки, електрики, електроніки та охорони навколишнього середовища з метою зменшення технологічних відмінностей і сприяння економічному розвитку прикордонного регіону, особливо Івано-Франківської області та повіту Марамуреш

Тривалість проекту

12.02.2020-11.02.2022 (За Додатком №1 до Грантового контракту )

Цілі Проекту:

• Розвиток взаємодії українських та румунських партнерів – університетів та неурядових організацій – з регіональними компаніями задля використання спільного науково-дослідного та інноваційного потенціалу для реальних потреб компаній, обміну досвідом, можливості співпраці над інноваціями.
  • Розвиток компетентностей дослідників та студентів у використанні сучасних технологій (3D-друку-сканування, роботів, верстатів з ЧПК, віртуальної реальності для моделювання) для розробки інноваційних рішень.
  • Підвищення якості студентських науково-дослідних проектів через доступ до сучасних засобів виробництва, реалізацію інновацій спільними проектними командами, що дозволить підсилити практичну складову підготовки спеціалістів різних спеціальностей та популяризувати вищу технічну освіту.

Результати Проекту:

• створення Центру інноваційного розвитку Логотип "Центр інноваційного розвитку"- оснащеного сучасними цифровими засобами виробництва при технічному університеті;
  • створення бази даних реальних потреб підприємств та організації румунсько-української спільноти дослідників та новаторів задля спільної роботи із вирішення таких потреб;
  • видання посібників та рекомендацій щодо використання новітніх технологій;
  • проведення навчальних курсів для студентів різних спеціальностей.

пт, 19/11/2021 - 15:52

18/11/2021 відбувся візит моніторингової місії Спільного Технічного Секретаріату. Офіцери Поль ІВАН та Даяна ТУРКУ ознайомились із ходом реалізації Проекту та виконання завдань Проекту.

чт, 23/09/2021 - 15:48

23.09.2021 в рамках Дня Європейського Співробітництва 2021 "Проекти без кордонів Румунія-Україна"  презентовано Проект Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій (2SOFT/1.2/86).

нд, 25/07/2021 - 15:36

20-22 липня 2021 року доцент Корнута Володимир Андрійович, доцент Бекіш Ірина Орестівна, завідувач лабораторіями Буй Василь Володимирович відвідали Технічний університет Клуж Напока - Північний університетський центр Бая Маре (Румунія) та передові…

вт, 18/05/2021 - 18:39

18 травня 2021 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу було відкрито Центр інноваційного розвитку.