В ІІТ стартувала Всеукраїнська конференція молодих учених і студентів

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходить в режимі онлайн Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості». Науковий захід відбувається за підтримки Міністерства освіти та науки України,  Інституту модернізації змісту освіти та за організації Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ. До участі в конференції зголосились 170 представників закладів вищої освіти України.

У вітальному слові до учасників конференції директор ІІТ Ігор Лютак відзначив, що такі заходи покликані об’єднати молодих вчених та студентів у їхніх дослідженнях, сприяти кооперації у реалізації спільних наукових та інноваційних ідей. Більше того, молоді науковці матимуть змогу оприлюднити результати своїх досліджень у матеріалах конференції.

Модератором заходу був доц. кафедри комп’ютерних систем і мереж Ярослав Заячук. Він поінформував, що конференція працює секційно за такими напрямами:

• автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • інформаційно-вимірювальні технології та енергетичний менеджмент;
  • інформаційні технології в навчальному процесі;
  • математичне моделювання та обчислювальні методи;
  • промислові комп’ютерні системи.

Захід розпочав аспірант ІФНТУНГ Віталій Ткачук з доповіддю «Дослідження впливу теплофізичних характеристик газового середовища на чутливість термоанемометричного перетворювача» (науковий керівник – проф. Орест Середюк). Після виступу учасник відповів на дискусійні питання присутніх. У такому ж режимі заслуховують та обговорюють інші доповіді, які торкались актуальних вузькоспеціалізованих питань інформаційних технологій в освіті, техніці та промисловості.