- Автоматизація процесів керування
- Комп’ютерна інженерія
- Магістр з автоматизації
- Магістр з комп’ютерної інженерії
Кандидат технічних наук
Доцент
Доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж
Методи та засоби захисту інформації в комп’ютерних системах та мережах, комп’ютерні системи штучного інтелекту.
У 2003 році здобув кваліфікацію магістр з автоматизації, спеціальність "Автоматизоване управління технологічними процесами ", Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
У червні 2009 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.07 “Автоматизація процесів керування”.
В 2011 році присвоєно вчене звання доцента кафедри комп’ютерних систем і мереж. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
У 2023 році здобув кваліфікацію магістр з комп’ютерної інженерії, спеціальність 123 - Комп’ютерна інженерія, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Працює на посаді доцента кафедри комп’ютерних систем і мереж з 2010 року, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Педагогічна діяльність: стаж у закладах вищої освіти – понад 17 років:
2005 по 2010 – асистент кафедри комп’ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
З 2010 – доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Викладацька діяльність, методичне забезпечення та викладання дисциплін: комп’ютерні мережі, комп’ютерна схемотехніка, захист інформації у комп’ютерних системах, комп’ютерні системи штучного інтелекту.
Керування дипломним проектуванням у бакалаврів та магістрів, організація науково-дослідної роботи зі студентами, керування філією Академії Cisco (ідентифікатор навчального закладу № 400054985).
Опубліковано 67 праць наукового характеру (статті, тези), в тому числі 7 праць у виданнях наукометричної бази Scopus. Крім того 30 праць навчально-методичного характеру, з них два навчальні посібники.
Залучався до виконання проекту 530278-TEMPUS-1-2012-DE-TEMPUS-JPHES «ICo-op»: Industrial Cooperation and Creative Engineering Education based on Remote Engineering and Virtual Instrumentation («ІCo-op: Промислове співробітництво та креативна інженерна освіта на основі дистанційного інженерного та віртуального інструментарію») в період з 2012 по 2015 р.