Представники кафедри комп'ютерних систем і мереж та кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ взяли участь у стратегічній сесії Івано-Франківського ІТ Кластера разом із представниками провідних ІТ-компаній і банків.
Завідувач кафедри комп'ютерних систем і мереж Степан Мельничук та доцент Мар'ян Слабінога обговорили ключові виклики, нові можливості та цілі для розвитку ІТ-середовища обласного центру, разом зі стейкхолдерами обирали напрями діяльності, які мають найкращу перспективу.
Це важлива подія для розвитку інформаційних технологій у регіоні. Адже основна мета сесії полягала в обговоренні результатів діяльності ІТ Кластера та стану ІТ-галузі в регіоні. Особливу увагу було приділено стратегічному плануванню на наступний рік. Ключовими викликами для галузі визначено розвиток ІТ в умовах війни, економічні труднощі та гостру потребу в підготовці висококваліфікованих кадрів.
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ – серед провідних закладів вищої освіти України за спеціальністю D4 «Публічне управління та адміністрування»
-
ІФНТУНГ посилює практичну складову підготовки фахівців з національної безпеки
-
ІФНТУНГ і НКРЕКП розвивають партнерство для енергетики майбутнього
-
ІФНТУНГ посилює геодезичну освіту сучасним обладнанням
-
Обговорюємо цифрове майбутнє Прикарпаття