Івано-Франківська ОДА відзначила викладачів ІФНТУНГ подяками

Івано-Франківська обласна державна адміністрація відзначила подяками викладачів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Обласне керівництво високо оцінило багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи у справі підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та високий професіоналізм доцентів кафедри публічного управління та адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Віталія МАЛІМОНА та Лариси МОСОРИ. Серед нагороджених – також проректор з наукової роботи Олександр КОНДРАТ, якого відзначили за сумлінну працю, значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльність, запровадження сучасних методів навчання та виховання молодого покоління, підготовку висококваліфікованих фахівців для нафтогазової галузі та високий професіоналізм.

На Вченій раді, яка відбулась днями, ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК вручив заслужені подяки викладачам, відзначивши високий освітній та науковий потенціал університету та його професорсько-викладацького складу.

Університетська спільнота вітає своїх колег та бажає їм подальшої плідної роботи та досягнень під мирним небом!