Інноваційні рішення в бізнесі для Івано-Франківської громади

18 жовтня 2022 року відбулась стратегічна сесія «Впровадження інноваційних рішень та створення умов для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади»

Мета сесії: формування пропозиції від наукової спільноти ІФНТУНГ до стратегічних документів щодо інноваційних рішень в бізнесі для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади до 2030 р.

В роботі стратегічної сесії прийняли участь науковці та здобувачі освіти ІФНТУНГ, представники влади, бізнесу, представники громадських організацій (програма).

Доповіді, представлені на сесії відображають актуальні науково-прикладні дослідження щодо інноваційних рішень в бізнесі для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади.

Серед доповідачів були представники центру Інноваційного розвитку ІФНТУНГ (Володимир Корнута) кафедр підприємництва та маркетингу (Христина Обельницька) технології захисту навколишнього середовища (Теодозія Яцишин, Галина Грицуляк), екології (Марія Орфанова), туризму (Олена Побігун), енергетичного менеджменту і технічної діагностики (Петро Райтер), комп'ютерних систем і мереж (Мар'ян Слабінога).

Захід ініційовано кафедрою підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ (Сергій Побігун, доцент, гарант ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність") та ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу і права» (голова правління, д.е.н., професор,  завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Ірина Перевозова) за підтримки ради молодих вчених ІФНТУНГ (голова, професор кафедри технології захисту навколишнього середовища Теодозія Яцишин та управління економічного розвитку Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради (начальник Надія Кромкач) ініціюють стратегічну сесію щодо формування пропозицій від наукової спільноти ІФНТУНГ до стратегічних документів щодо інноваційних рішень в бізнесі для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади до 2030 р.

За результатами сесії сформовано та надіслано пропозиції в управління економічного розвитку Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради для внесення в стратегічні документи розвитку Івано-Франківської громади до 2030 р.

Учасники також продовжать консолідувати зусилля науковців та здобувачів вищої освіти ІФНТУНГ, влади, бізнесу, громадських організацій Івано-Франківської громади щодо сприяння розвитку бізнесу на умовах впровадження зеленої економіки з метою поетапного відновлення природних екосистем громади до рівня, що забезпечує економічну ефективність, соціальну справедливість та стійкість навколишнього середовища.

Слід зазначити, що науково-педагогічний склад кафедри підприємництва та маркетингу бере активну участь в консалтинговій діяльності щодо формування проєктних пропозиції для підприємств малого та середнього бізнесу.