Кафедра Технології захисту навколишнього середовища (ТЗНС)

Завідувач кафедри – доктор технічних наук, професор

Полутренко Мирослава Степанівна 

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

Україна 76019, м. Івано-Франківськ,

вул.Карпатська,15

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,

кафедра ТЗНС, корпус 5, кабінет 5415 

Викладачі кафедри в науковому плані впрацюють згідно загальної тематики: „Технологічні аспекти синтезу та перетворення речовин з метою продовження ресурсу та підвищення екологічної безпеки споруд нафтогазового комплексу“.
   Результати робіт оформлені в наукові праці, що опубліковані в фахових виданнях, частина робіт запатентована, одержано ряд авторських свідоцтв.
   Матеріали дисертації зав. кафедри хімії Полутренко М.С. стали складовою частиною колективної роботи «Продовження ресурсу трубопровідного транспорту», яка отримала Державну премію в галузі науки і техніки за 2012 р.

Новини

пн, 17/05/2021 - 21:31

В рамках співпраці між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»(Калуш) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу на очисних спорудах найбільного підприємства області побували студенти та працівники кафедри «Технології захисту навколишнього…

сб, 08/05/2021 - 21:22

Працівники кафедри ТЗНС активно працюють над покращенням екологічної складової видобування вуглеводнів.

пн, 08/02/2021 - 10:30

   Працівники кафедри хімії постійно проводять заходи з популяризації науки серед дітей та молоді. Одним з напрямків даної роботи є публічні виступи з показом ефектних хімічних дослідів у науковому містечку Нова Енергія.

нд, 31/01/2021 - 22:51

Одним з напрямків роботи працівників кафедри хімії є екологічний. Колектив кафедри нещодавно представив дослідні зразки паперу виготовленого з небезпечних рослин. Дана тема була широко висвітлена у різних джерелах масової інформації. Детальніше…