Кафедра технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці

Додаткова інформація

в.о Завідувача кафедри – кандидат с-г наук, доцент

Грицуляк Галина Михайлівна 

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

bzhd@nung.edu.ua і chemistry@nung.edu.ua

Україна 76019, м. Івано-Франківськ,

вул.Карпатська,15

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,

кафедра Технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці, корпус 5, кабінет 5415  та корпус 0, кабінет 0430

 

Кафедра ТЗБП

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі кафедри в науковому плані працюють згідно загальної тематики: „Технологічні аспекти синтезу та перетворення речовин з метою продовження ресурсу та підвищення екологічної безпеки споруд нафтогазового комплексу“, а з 2021 року "Розроблення науково-практичних підходів та технологій захисту навколишнього середовища"
 Результати робіт оформлені в наукові праці, що опубліковані в фахових виданнях, частина робіт запатентована, одержано ряд авторських свідоцтв.
 Матеріали дисертації проф. Полутренко М.С. стали складовою частиною колективної роботи «Продовження ресурсу трубопровідного транспорту», яка отримала Державну премію в галузі науки і техніки за 2012 р.

Новини

29.03.2024 р. відбулась онлайн-зустріч студентів спеціальності 183- Технології захисту навколишнього середовища з  Начальником відділу реалізації проектів ЛКП "Зелене місто" Львівської міськради Назарієм Кирилейзом. Студенти отримали багато…

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Рада молодих учених ІФНТУНГ у партнерстві з:

28.03.2024р. члени гуртка "Перші кроки в науці" під керівництвом доц. кафедри Г. М. Кривенко і Г. Д. Лялюк - Вітер відвідали геологічний музей ІФНТУНГ, що є одним з найкращих не тільки в Україні, а й в Європі.

Студенти спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища разом із доц. каф. Грицуляк Галиною також брали участь у онлайн-семінарі «Підвищення вимог до якості харчової продукції в умовах Європейської інтеграції як складова підготовки…