Кафедра підприємництва та маркетингу

Додаткова інформація
кафедра

Девіз кафедри: 

Знання. Розвиток. Самореалізація.

Візія кафедри – багаторівнева інноваційна освіта за конкурентною спеціальністю згідно сучасних наукових підходів до організації навчання і використання активних технологій викладання, актуальна наука, постійне прагнення досконалості.

Системне сприяння цілісному розвитку та лідерському становленню студента, формування розуміння нового сенсу бізнесу, чіткого і зрозумілого на всіх рівнях його організації напрямів подальших дій, налаштування бізнес-процесів і організаційно-культурного поля підприємця, навики формування стратегій росту прибутковості та ефективності бізнесу, підвищення його вартості, просування бренду підприємства – визначено викладачами кафедри як необхідні засади для розвитку викладання дисциплін спеціальності.

Новини

Цікаві та важливі для здобувачів вищої освіти активності від команди фестивалю "Інший погляд"  Фестивалю "Інший погляд" 11 років, хто раніше брав участь знає, як цікаво для студентів проходить івент.

Завідувач кафедри професор Ірина ПЕРЕВОЗОВА, доценти Надія ДАЛЯК, Сергій ПОБІГУН та Любов ЛОЗІНСЬКА, асистенти Тетяна ЖАРСЬКА, Євген ВОЛОШИН та Андрій П’ЯСТА разом зі здобувачами другого освітнього рівня спеціальності «Маркетинг» Тетяна САВЧУК та…

З перших днів війни спільнота Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  долучається до різних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити перемогу України.

Ми хочемо, щоб ви та ваші студенти були залучені до академічного життя навіть у ті важкі часи, які переживає Україна. Тому у нас є нова пропозиція для ваших студентів!