Гостьова лекція Марти Шкварилюк "Бюджетний процес та його учасники"

06.11.2023 для бакалаврів спеціальності 072 ОПП « Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та ОПП «Фінанси, митна справа та оподаткування» відбулась  гостьова лекція на тему « Бюджетний процес та його учасники», яку провела випускниця кафедри фінансів (бакалаврат 072 (2019р.), магістерська програма 072 «Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу» (2021 р.)) п. Марта Шкварилюк – головна економістка відділу планування та аналізу бюджету фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на запрошення лектора курсу «Бюджетна система»  професорки Ліліани Тарасівни Гораль.

До лекції приєднались не лише студенти-фінансисти, а й викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування (Л. Гораль, Л. Маринчак, Т. Орищин, Л.Савчин).  Було надзвичайно приємно констатувати її професійний ріст, якість набутих знань та сформованих фахових компетенцій на займаній посаді.

Оскільки на поточний момент власне триває процес формування та узгодження проекту бюджету на 2024 рік, Марта Шкварилюк приводила  приклади  та фактичні дані поточного бюджетного процесу, акцентувала на особливостях бюджетного процесу в воєнний час, що викликало жваве обговорення  та засвідчило актуальність проблеми і якість контенту лекційного матеріалу.

Слід відмітити, що п. Марта Шкварилюк з 2023 року бере активну участь в  роботі робочої групи освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня « Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу».

• Лекція Шкварилюк 6_11_2023 (2
  • Лекція Шкварилюк 6_11_2023 (3