День Банкіра та День вишиванки 2023

Традиційно вже 6 рік поспіль кафедра фінансів відзначає Дня Банкіра та Дня вишиванки разом зі студентами. Тож 18.05.2023 ми продовжили цю традицію і зустрілися зі стейкхолдерами, провідними фахівцями з фінансів нашого регіону, alumni  минулих років, яких випустила кафедра фінансів ІФНТУНГ.  Зустріч відкрила завідувач кафедри, професор Ірина Фадєєва.
 З привітальним словом  до фінансистів звернувся заступник директора ІЕМ  Побігун Сергій, який також вручив грамоти до Дня науки  доцентам кафедри  Король Світлані та Крихівській Наталі.
 Особливі гості, яких присутні студенти слухали, затамувавши подих, Зор'яна Кернякевич, голова благодійного фонду "Подих",  випускниця кафедри Марта Шкварилюк та колишній студент, один із співзасновників і CEO компанії «Coffee Lab Group» Войтків Тарас.  Усі вони наголосили на необхідності фінансової освіти для зростання у професії навіть за умов воєнного часу та для відбудови повоєнної України, вмінні здобувати знання, та рішуче йти до омріяної мети.
Студенти змагались у  "Фінансовій битві"  та вікторині, яку підготували студенти гр.ФН-21-1К,  демонстрували свої відео-роботи про майбутню професію (студент гр.ФН-20-1 Урсакі Ілля).
Такі зустрічі – чудова можливість згуртувати  в неформальний спосіб студентське товариство, викладачів,  роботодавців.
    Для студентів - усвідомити належність до  обраного фаху, зрозуміти, який марафон здобуття знань та навичок треба подолати , зважаючи на досвід  та поради колишніх студентів-випускників.
Також студентами та викладачами кафедри було організовано проведення Благодійного ярмарку, де  гості свята, колеги-викладачі  з інших кафедр, студенти, могли поласувати смаколиками та задонатити кошти на підтримку ЗСУ.
Суму і куди були відправлені кошти буде оприлюднено згодом.
Модерувала зустріч доцент кафедри фінансів Світлана Король.
Дякуємо усім учасникам за цікаву і продуктивну подію та донати на ЗСУ!
Слава Україні!💙💛
#кафедра_фінансів_ІФНТУНГ