Підсумкова конференція Part4CM

17 липня 2023 року о 10.00 в конференц-залі готелю «Надія» (Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40) відбудеться підсумкова конференція з поширення результатів реалізації проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» (2SOFT/1.2/63, Part4CM).

Участь у конференції візьмуть представники партнерських організацій проєкту (ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій» (ГО БРІТ) – головний бенефіціар, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ), Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв'язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради та місто Ботошані, Румунія), Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради, Спільного технічного секретаріату в Румунії й Україні, студенти, експерти, представники громадських організацій та інші.

Відзначимо, що попри всі виклики, зумовлені повномасштабним російським вторгненням і введенням воєнного стану, зміни графіків і термінів реалізації проєкту, партнерам вдалося виконати основні завдання: створити новий формат інституційної співпраці існуючого румунського й українського партнерства задля пом’якшення змін клімату; створити агентства з енергетичного менеджменту в Івано-Франківську та Ботошані, які спрямовані на моніторинг та впровадження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК); популяризувати та просувати використання відновлюваних джерел енергії для зменшення негативного впливу на довкілля, шляхом створення демонстраційних установок на ВДЕ; створити Центр просування інноваційної науки (InnoSciPromo) на базі наукового містечка «Нова Енергія» в Івано-Франківську та в Ботошані для впровадження інноваційних і проактивних освітніх методів для молодого покоління; встановити зарядні станції для електроавтомобілів на сонячних панелях тощо.

Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/cjw6Pq9KLhhKoM6e7

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі «Румунія-Україна 2014-2020» ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020.