NET4SENERGY

1Cross-border Network of Energy Sustainable Universities (NET4SENERGY)

Транскордонна мережа енергетично сталих університетів

Проєкт розроблений з метою підвищення ефективності роботи ключових університетів (ІФНТУНГ, Україна; Технічний університет в Кошице, Словаччина; Університет Мішкольца, Угорщина; Технічний університет Клуж-Напока, Північний університетський центр в Байа-Маре, Румунія) у межах транскордонного регіону HUSKROUA задля подолання наслідків зміни клімату завдяки енергоефективності з метою забезпечення сталого розвитку територій через співпрацю, підтримку та обмін діями, що сприяють цьому. Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка набрала чинності в 2017 році, демонструє глибокий потенціал і зумовлює специфіку такого співробітництва в сфері енергоефективності громадських будівель та розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні. Крім того, всі чотири країни мають на меті пошук нових можливостей для тіснішої співпраці, в тому числі, і в сфері вищої освіти, партнерства муніципалітетів тощо.

NET4SENERGY

Новини

Кінець року – це не лише підведення та осмислення результатів попередньої роботи, але й потужний рух вперед.

Енергетичний сертифікат для будівлі Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради розробили фахівці Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. В сертифікаті вказується рівень споживання енергії…

Малими кроками до великої мети: підвищити енергоефективність провідних університетів чотирьої держав і передавати цей досвід іншим!