Навчальні візити та семінари

Додаткова інформація

1У рамках проєкту Net4SENERGY (Транскордонна мережа енергетично сталих університетів) протягом березня-травня 2021 року проходили міжнародні взаємні візити та тренінги. Це - чудова можливість для студентів отримати досвід міжнародних обмінів, не покидаючи університету!

Основна вимога до кандидатів – рівень володіння англійською мовою не нижче B1.

Основні теми: енергетичний менеджмент та системи моніторингу енергії, розробка стійких планів енергетики та кліматичного розвитку (SECAP), енергоефективність, пасивне планування будівель, відновлювані джерела енергії та ін.

Взаємні візити організовані між партнерами проєкту Net4SENERGY:

- Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Україна - UA): семінар (20.04), взаємний візит (21.04)

- Технічний університет Кошице (Словаччина - SK): взаємний візит (13.04), семінар (17.03)

- Університет Мішкольца (Угорщина - HU): взаємний візит (12.03), семінар (12.05)

- Технічний університет Клуж-Напоки, Північний університетський центр Бая-Маре (Румунія - RO): семінар (15.04), взаємний візит (27.04)

Усі учасники отримали сертифікати!

Міжнародні взаємні візити та тренінги

Взаємні візити Тренінги

Університет Мішкольца: всі матеріали

Технічний університет Кошице: всі матеріали