5. ЗМІ про проєкт NET4SENERGY

Додаткова інформація

1

1. Франківський університет виграв два проекти в рамках Програми транскордонної співпраці HUSKROUA 2014-2020 

За результатами другого конкурсу Програми транскордонної співпраці Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна (HUSKROUA) 2014-2020 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу виграв два проекти: NET4SENERGY та EnyMS.

Детальніше

 

 

 

2

2. ІФНТУНГ братиме участь у міжнародному проєкті

1 жовтня починається реалізація проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (Cross-border Network of Energy Sustainable Universities (NET4SENERGY) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (HUSKROUA). 

Цього ж дня в Івано-Франківській обласній державній адміністрації головним бенефіціаром – Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в особі ректора Євстахія Крижанівського та керівником Спільного технічного секретаріату Програми HUSKROUA Ароном Сокачем підписано грантову угоду на реалізацію цього проєкту.

Детальніше

33Університет нафти і газу здійснює амбітний проект для покращення енергоефективності регіону

Проект Net4SENERGY розроблений з метою підвищення ефективності роботи ключових університетів у межах транскордонного регіону HUSKROUA задля подолання наслідків зміни клімату завдяки енергоефективності з метою забезпечення сталого розвитку територій через співпрацю, підтримку та обмін діями, що сприяють цьому.

Детальніше

 

4

​​​​​​​4. Підписали грантові контракти

В Івано-Франківську підписано грантові контракти в рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна 2014–2020»

Детальніше

 

 

 

 

 5. Тема дня. Радіовимір. Про створення   транскордонної мережі енергоефективних         університетів

 Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Максим Карпаш розповідає про впровадження проєкту "Транскордонна мережа енергетично сталих університетів"  NET4SENERGY, який фінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва HUSKROUA 2014-2020.