ЗМІ про проєкт NET4SENERGY

Додаткова інформація

 

21. ІФНТУНГ братиме участь у міжнародному проєкті

1 жовтня починається реалізація проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (Cross-border Network of Energy Sustainable Universities (NET4SENERGY) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (HUSKROUA). 

Цього ж дня в Івано-Франківській обласній державній адміністрації головним бенефіціаром – Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в особі ректора Євстахія Крижанівського та керівником Спільного технічного секретаріату Програми HUSKROUA Ароном Сокачем підписано грантову угоду на реалізацію цього проєкту.

Детальніше

32Університет нафти і газу здійснює амбітний проект для покращення енергоефективності регіону

Проект Net4SENERGY розроблений з метою підвищення ефективності роботи ключових університетів у межах транскордонного регіону HUSKROUA задля подолання наслідків зміни клімату завдяки енергоефективності з метою забезпечення сталого розвитку територій через співпрацю, підтримку та обмін діями, що сприяють цьому.

Детальніше

 

4

3. Підписали грантові контракти

В Івано-Франківську підписано грантові контракти в рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна 2014–2020»

Детальніше